Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Наскоро се сдобих с конзола и бих искал да си купя монитор, който ще се използва предимно за игри. Въпреки това, идеята ми е също да го вържа към настолната си конфигурация за да ми помага в работата, така, че не е предвиден изцяло за разлечения. По принцип виждам, че повечето хора предпочитат телевизори заради по-големия комфорт но това, което видях, е, че при тях има тенденция за по-голям лаг за разлика от мониторите (за сметка на инчовете). И тъй като тук има доста по-опитни хора в тази сфера, бих искал да Ви помоля за съвет за монитор, който да не надвишава 1000 лв. Ако е възможно да предложите такъв, който да е с по-голям дисплей, примерно около 30" за този бюджет би било супер. :)

Бележка: Разполагам с PS4, а не с PRO. Съответно 4k gaming не ме вълнува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо с опции за регулиране на стойката, щом искаш и да работиш. Примерно този PD3200Q, който ти е посочил Lpool,  по-евтиният iiyama XB3270QS е много изгоден, но с висок лаг. Дори да не си с прото на PS4, панел 4К няма да ти е излишен и за други задачи  - повече работна площ, по-голяма плътност на пикселите, виж AOC U3277PWQU.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много за предложенията! Най-вероятно ще се спра на AOC-a тъй като видях доста позитивни коментари, особено за доброто възпроизвеждане на цветовете, 4к резолюцията и ниския лаг.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.