Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следене на активноста на потребителя

Препоръчан отговор

Да ми дадете някакви съвети за метод, който да следи даденият потребител каква дейност извършва на дадено PC(WINDOWS) и да се води някаква статистика?

Или поне каква  web-активност извършва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, MihailP написа:

Да ми дадете някакви съвети за метод, който да следи даденият потребител каква дейност извършва на дадено PC(WINDOWS) и да се води някаква статистика?

Или поне каква  web-активност извършва?

Това не е готино което искаш,ти ще бъдеш ли ОК,ако това бъде приложено на теб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това което искам да приложе ми дадена задача и всеки потребител ще бъде уведомен..! 

Целта е да се сплашат служителите, за да не използват фирмената техника за лични цели!

Като цяло съм намерил решения, които разбирасе са платени, но все пак искам да чуя и вашите мнения и ако някой използва нещо такова, дали е доволен и какво е то! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MihailP написа:

Колега, това което искам да приложе ми дадена задача и всеки потребител ще бъде уведомен..! 

Целта е да се сплашат служителите, за да не използват фирмената техника за лични цели!

Като цяло съм намерил решения, които разбирасе са платени, но все пак искам да чуя и вашите мнения и ако някой използва нещо такова, дали е доволен и какво е то! 

Каквато и да е целта не е оправдана в случая,даже не е и законна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само в България служителите трябва да се сплашват и следят, а не да се мотивират за да се развива фирмата и да има резултати. 

Просто ограничете интернета и мрежата на дадените машини. На тях да работят само нужните приложения и всичко ще е наред. А и едно видеонаблюдение също ще е от ползва щом искате респект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или да се забрани достъпа до определени сайтове като социални мрежи, уеб скайп...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наемете си системен администратор, той  ще направи каквото е нужно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, DarkEdge написа:

Или да се забрани достъпа до определени сайтояве като социални мрежи, уеб скайп...

Принципно и на мен това ми е най-лесно да направя, но уви... какво да ви кажа -  който плаща, той си поръчка музиката...!

Аз споделих линк с готови решения, просто исках да питам за нещо по-евтино и изпитано

но май голяма "греда" си набих, като гледам реакциите ви! :(

"Лепни снимка с грозната си муцуна по мониторите на служителите си."
Ами няма да помогне, защото няма как да се събира статистика!

По-скоро на Емил Костов предложението за камерите ми се струва доста добро и по-евтоно защото има  места по 4-5 компа, които ще се покрият с по една камера!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А цял ден прекаран в Instagram и Facebook и никаква свършена работа? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване