Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да ми дадете някакви съвети за метод, който да следи даденият потребител каква дейност извършва на дадено PC(WINDOWS) и да се води някаква статистика?

Или поне каква  web-активност извършва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, MihailP написа:

Да ми дадете някакви съвети за метод, който да следи даденият потребител каква дейност извършва на дадено PC(WINDOWS) и да се води някаква статистика?

Или поне каква  web-активност извършва?

Това не е готино което искаш,ти ще бъдеш ли ОК,ако това бъде приложено на теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, това което искам да приложе ми дадена задача и всеки потребител ще бъде уведомен..! 

Целта е да се сплашат служителите, за да не използват фирмената техника за лични цели!

Като цяло съм намерил решения, които разбирасе са платени, но все пак искам да чуя и вашите мнения и ако някой използва нещо такова, дали е доволен и какво е то! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, MihailP написа:

Колега, това което искам да приложе ми дадена задача и всеки потребител ще бъде уведомен..! 

Целта е да се сплашат служителите, за да не използват фирмената техника за лични цели!

Като цяло съм намерил решения, които разбирасе са платени, но все пак искам да чуя и вашите мнения и ако някой използва нещо такова, дали е доволен и какво е то! 

Каквато и да е целта не е оправдана в случая,даже не е и законна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само в България служителите трябва да се сплашват и следят, а не да се мотивират за да се развива фирмата и да има резултати. 

Просто ограничете интернета и мрежата на дадените машини. На тях да работят само нужните приложения и всичко ще е наред. А и едно видеонаблюдение също ще е от ползва щом искате респект.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или да се забрани достъпа до определени сайтове като социални мрежи, уеб скайп...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наемете си системен администратор, той  ще направи каквото е нужно.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, DarkEdge написа:

Или да се забрани достъпа до определени сайтояве като социални мрежи, уеб скайп...

Принципно и на мен това ми е най-лесно да направя, но уви... какво да ви кажа -  който плаща, той си поръчка музиката...!

Аз споделих линк с готови решения, просто исках да питам за нещо по-евтино и изпитано

но май голяма "греда" си набих, като гледам реакциите ви! :(

"Лепни снимка с грозната си муцуна по мониторите на служителите си."
Ами няма да помогне, защото няма как да се събира статистика!

По-скоро на Емил Костов предложението за камерите ми се струва доста добро и по-евтоно защото има  места по 4-5 компа, които ще се покрият с по една камера!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А цял ден прекаран в Instagram и Facebook и никаква свършена работа? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.