Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Бихте ли ми помогнали при избора на нова видео карта? В момент разполагам с карта от серията 7800 на ATI Radeon (2GB) и вече ми идва слабичка. Дънната ми платка (не знам, дали е от значение) е на ASUS P8Z77-M PRO. 

Поздрави,

Димитър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бюджет да споделиш,на първо време

за какво ще ползваш компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също няма да е лошо да кажеш какъв ти е и процесора. Дъното ти позволява и overclock, така че ако имаш (инсталираш) примерно I7 3770K и го клокнеш до към 5 GHz с подходящо охлаждане и евентуално delid, ще можеш дори и 1080(ТИ) да си ползваш, без да имаш голям bottleneck.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми нещо около 400лв. Процесора ми е i5-2500К. Ще го използвам за гейм, главно за GTA, като използвам доста модове към играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари, освен 1050 TI, друго подходящо няма:

http://nikem-bg.net/magazin.php?search=VIDEOCARD&p=1050ti

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че правя реклама, но съм проъчвал от тази фирма и всичко е коректно. Вземи си 970-ка 4 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Ще се спра на някоя нова видео карта от изброените (nikem-bg). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, zilent написа:

Благодаря за отговорите! Ще се спра на някоя нова видео карта от изброените (nikem-bg). 

За под 400 лева спокойно може да купиш RX 570 4GB, която отнася 1050Ti. Просто няма никакъв смисъл от 1050Ti ако имаш нужното захранване за RX 570/80.  Носят се слухове за трети (пореден) рефреш на Polaris до края на годината като изглежда няма да има 4GB карти.Остава и крайноклиенстките цени да са наистина 200 евро. Ако искаш по-перспективна карта, вдигни бюджета със 70 лева за XFX RX 580 GTS XXX Edition. Идва и със три игри на стойност 293 лева (цени от Steam), към днешния курс на еврото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.