Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дали лаптопи втора ръка като тези са за предпочитани или в OLX е по-добър вариант да се вземе от някой човек за по-малко пари(но пък без никаква гаранция)? Купували ли сте си скоро лаптоп втора употреба и имал ли е някакви скрити проблеми или си е бил ок при работа? За кое е добре да се гледа, освен очевадни счупвания по пластмасите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://bgrabotodatel.com/company/9878

Това е собственика, сайта който сте дали се води онлайн магазин към него. Вижте звездите, с които е оценен и може и да прочетете отзивите отдолу. Цените са меко казано съмнителни. Модел с i5 Sandy Bridge за под 200лв с ок батерия...Ми няма такива оферти, крадени да бяха щяха да се продават за повече.

Редактирано от sliderum
правопис (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купувал съм, в началото на годината, от Ардес. Лаптопът трудно можеше да бъде различен от нов, фирмата дава 12 месеца гаранция, има собствен сервиз. Досега машината не ми е правила никакви проблеми. В момента пиша от нея :) .

От случаен човек в Olx според мен е много рисковано.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ardes, ITR, Alphacom и др фирми предлагат с гаранция до 12 месеца или с опция за удължаване.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също и Kozelat.com

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За козели мозели, когато натрупат годинки в бизнеса и се докажат. Към момента, за мен са толкова сигурни, колкото и сайта посочен от авторът на темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, sliderum написа:

https://bgrabotodatel.com/company/9878

Това е собственика, сайта който сте дали се води онлайн магазин към него. Вижте звездите, с които е оценен и може и да прочетете отзивите отдолу. Цените са меко казано съмнителни. Модел с i5 Sandy Bridge за под 200лв с ок батерия...Ми няма такива оферти, крадени да бяха щяха да се продават за повече.

Sandy Bridge, кога излезе първо -за да не може да е 200лв? Има няма едни 7 годинки... и 6 интелски поколения назад...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това са критериите - marmax. На пазара са още от времето на цара/образно/... И дават 2 години гаранция... :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.