Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 159
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Моля пишете на кирилица. Във форума има такова правило. Иначе постовете ще бъдат изтрити. 2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с

Транспордера е с една честота. Имаш ги вече горе. Въвеждаш данните в приемнника. Но трябва да знаеш къде е 13 тия градус, и трябва да имаш чист хоризонт към небето горе долу от 45 до 50 градуса ъгъл.

Ако въпросът ти е към мене, най-вероятно липса на сигнал.

Публикувани изображения

Ами изкам всичко да е точно да остане само да намеря 19 тия градус

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Martin Nikiforov написа:

Ами изкам всичко да е точно да остане само да намеря 19 тия градус

Всичко е точно,когато настройките са по подразбиране,няма нужда да ги променяш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Martin Nikiforov написа:

на честотите трябва да се вкарат за другото сам сагласен

Честотите бяха дадени напред в темата,виж ги.
Ще ти напиша още транспондери за Astra.
10714 H / 22000
10729 V /22000
10744 H /22000
10758 V /22000
10773 H /22000
10788 V /22000
10803 H /22000
10818 V/22000
10847 V /22000
10862 H /22000
10876 V /22000
10891 H /22000
10906 V /22000
10921 H /22000
10936 V /22000

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересува ме горна и долна честота какво да дам транспондера ми е ясен така че да съвпада със спътника нещо се разминава

горна и долна честота и честота на трансондер да са за един и сащи защото виждам че астра има на различни градуси и там ми се разминават явно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успя ли да оправиш грешката, която ти изписва приемникът веднага след започване на сканиране? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сканира няколко секунди и спира не намира нищо не сам въвел правилните честоти

не намира никав сигнал и качество

по горе съм написал какво изка да попълня горна и долна 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел,как точно разкодира приемника? Защото ми мерише че си тръкнал всички настройки и данни на абсолютно всички спътници ! А там вече е мътна и кървава....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,тои самоя приемник има на интелсат хотбърд турксат и още един спатник. те си стоят за готово избиране.аз избирам празния спатник и там тарся който си изкам нали така.Тое силно казано разкодиране.Изкаше пин да отвори Настроиките на сателитите и с комбинация от клавиши ги отвори тва е.варнах му заводските настроики и тва сам правил с него ама сега на каде незнам хахахахах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Martin Nikiforov написа:

Не ,тои самоя приемник има на интелсат хотбърд турксат и още един спатник. те си стоят за готово избиране.аз избирам празния спатник и там тарся който си изкам нали така.Тое силно казано разкодиране.Изкаше пин да отвори Настроиките на сателитите и с комбинация от клавиши ги отвори тва е.варнах му заводските настроики и тва сам правил с него ама сега на каде незнам хахахахах

Нали по-горе ти дадох ръководство,не го ли прочете?В него има илюстрация на която се вижда къде се въвежда спътника и транспондерите в менюто!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно ако вкараш само тези ръчно:

...

Въведете честота ................

Изберете поляризация.............

Symbol rate...............

FEC................... 

...

За някое от тези, дето са ти дали няколко десетки пъти по-нагоре, би трябвало да може да търси дори и ако не намира нищо.

ПП: Това на, което викаш разкодиране е просто си вкарал стандартен пин за достъп до настройките :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Нали по-горе ти дадох ръководство,не го ли прочете?В него има илюстрация на която се вижда къде се въвежда спътника и транспондерите в менюто!

нищо подобно не пише пише за вивакомския сателит при готва нстроика само

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да овори го след разкодирането какво да дам за астра 19

кажи ми стъпките 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ама астра няма има интелсат турксат хотбърд и един дето не сам го чувал и празен доста е смачкан приемника откам тва

на празния не става ли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Martin Nikiforov написа:

да ама астра няма има интелсат турксат хотбърд и един дето не сам го чувал и празен доста е смачкан приемника откам тва

Искаш да кажеш,че не може да се добави спътник извън въведените?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не дава имена просто стои безименен и слд товаме пита за десподнерите които сащо не ми дава да пипам освен пак един на които дава да избера всицхко ръчно

побликувах го вав феиса ми после какво дава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Martin Nikiforov написа:

не дава имена просто стои безименен и слд товаме пита за десподнерите които сащо не ми дава да пипам освен пак един на които дава да избера всицхко ръчно

Дай снимка да се види.Или напиши точните имена на въведените спътници за да ти напиша транспондерите за тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/martin.nikiforov.1

астра ме интересива на феиса сам дал снимки кое как да попълня вече незнам и аз

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Martin Nikiforov написа:

Не ми е нужен фейсбука ти,трябва ми снимка от менюто на приемника ти където въвеждаш спътниците!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване