Премини към съдържанието
Evgeni Dimitrov

Професионална програма Voice to Text (Български)

Препоръчан отговор

Необходима ми е програма за Voice to text на български. Тя ще се ползва за водене на протоколи на заседание на държавна институция и е необходимо да е възможно най-близо до казаното - за да се налага възможно най-малко промени след това. Програмата може да бъде и платена. 

В момента се правят записи на заседанията в MP3 и ако е възможно да бъде MP3 voice to text. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай гугъл, не знам да има по-добри алтернативи, още по-малко за Български език.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To и Microsoft Word може да се справи. Само да знае аФтора на темата как се работи с него. Аман от калинки наети за IT в държавната администрация, опрели да чакат наготово от форума.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.10.2018 г. в 12:18, sliderum написа:

To и Microsoft Word може да се справи. Само да знае аФтора на темата как се работи с него. Аман от калинки наети за IT в държавната администрация, опрели да чакат наготово от форума.

Аман от некадърни спамери/флудъри в форуми. Толкова и си ползвал word за това - няма толкова недъгаво разпознаване. Даже google e по-добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.