Премини към съдържанието
Soviet Soldier

Има ли смисъл инсталирането на допълнителен музикален плеър?

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да попитам, има ли смисъл да инсталирам някакъв допълнителен музикален плеър на смяна на "Play Музика" за възпроизвеждане на MP3? Възможно ли е с нов музикален плеър рязко да се повиши качеството и силата на възпроизвеждане, или това са по-скоро хардуерни ограничения, които с нов музикален плеър няма да се изменят особено?
Ако реално от подобен тип приложения има смисъл, ще ви помоля да ми предложите най-добрите според вас, само да са съвместими с Андроид 8.1 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на мен лично повече ми харесва Samsung Music как каталогизира песните, и ползвам него. Има много плеъри в маркета, пробвай, и избери който ти допадне.

Иначе като качество и сила на сигнала едва ли ще има разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

Ами на мен лично повече ми харесва Samsung Music как каталогизира песните, и ползвам него. Има много плеъри в маркета, пробвай, и избери който ти допадне.

Иначе като качество и сила на сигнала едва ли ще има разлика.

И аз си мисля, че едва ли ще има голяма разлика, с друг плеър. Иначе да, мога да тегля и пробвам, но не ми се занимава, пък и са много приложенията, голяма част от тях са пълна трагедия направени подвеждащо, уж за сваляне безплатни, а след това за да се активират всички функции трябва да се закупи даденото приложение, което е некоректна практика. Та реших, че вместо да си губя времето и да си пълня телефона с боклуци, мога просто да пусна тема тук. 

Иначе "Play Музика" на гугъл и в моите разбирания не е от най-добре организираните и приятни за употреба приложения. Примерно за да вляза в "Еквалайзер" трябва да се ровя по настройките на плеъра, да го търся, вместо да има бутон за директен достъп до него. Може и да не съм свикнал, за това да ми се струва не добре замислено, понеже преди няколко месеца минах отново на Андроди. Въпреки големия си прогрес от времето, в което ползвах последно телефон с Андроид (8-9г.) имат още много да работят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има смисъл ако ти е по-удобен или ти дава повече функции от вградения. Аз ползвам това и съм много доволен https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.palamida&hl=bg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, baitexpo написа:

Има смисъл ако ти е по-удобен или ти дава повече функции от вградения. Аз ползвам това и съм много доволен https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.palamida&hl=bg

Реално изглежда доста добре и удобен за експлоатация този плеър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, baitexpo написа:

ПОлзвам този плеър. Във всяко отношение е по-добър от плей музика ,има повече възможности , харесва ми дизайна ,имам усещането че и звука е по-добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.