Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема е следния, преди няколко дни клавиатурата на лаптопа изцяло отказа да работи, мишката работи, та преди да проверя дали е нещо от драйвърите и дали работи външна клавиатура, лаптопа беше изключен, лошото е, че копчето за включване е вградено в самата клавиатура, а за да стигна до нея трябва да сваля абсолютно всичко, та преди да давам пари за друга клавиатура искам да попитам за някакъв друг начин да го включа. Лаптопа е acer aspire e5-573, благодаря предварително!

1539264143111898102123.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, като гледам ще трябва да го разглобиш и късо между 27 и 28-ми пин на конектора на клавиетурата ти емулира пауър бутона, но да така може да го запалиш и без работещата му клавиетура. Колкото и българско да звучи може да изкараш 2 жички и с тях да си го палиш и да използваш външна друга USB клавиетура...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, vstoitsov написа:

Така, като гледам ще трябва да го разглобиш и късо между 27 и 28-ми пин на конектора на клавиетурата ти емулира пауър бутона, но да така може да го запалиш и без работещата му клавиетура. Колкото и българско да звучи може да изкараш 2 жички и с тях да си го палиш и да използваш външна друга USB клавиетура...

Да си купи нова клавиатура вместо да прави цигании,не са чак толкова скъпи,че да се иска побългаряване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Да си купи нова клавиатура вместо да прави цигании,не са чак толкова скъпи,че да се иска побългаряване!

Е това мислех, че се подразбира, че винаги може да си я смени, като така или иначе трябва да разглобява срещу някакви десетки левове. Също предположих, че дори и да иска да я смени може да му трябва да си го пусне преди да е намерил друга клавиетура...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, vstoitsov написа:

Е това мислех, че се подразбира, че винаги може да си я смени, като така или иначе трябва да разглобява срещу някакви десетки левове. Също предположих, че дори и да иска да я смени може да му трябва да си го пусне преди да е намерил друга клавиетура...

Мани,ще окъси не където трябва и утре ще търси нов лаптоп зареди една глупост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, AAUUXX написа:

С уточнениео, че клавиатурата трябва да съдържа бутон за включване. А те не са много на пазара.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

С уточнениео, че клавиатурата трябва да съдържа бутон за включване. А те не са много на пазара.

Ето му клавиатура!

Към автора,клавиатурата най-вероятно е капсулована за горния панел и ако тръгнеш сам да я сменяш ще го потрошиш лаптопа гарантирано,затова носи в сервиз да я сменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AAUUXX написа:

Ето му клавиатура!

Вярно

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.