Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Студент съм по архитектура и търся таблет, който да поддържа Аутокад и т.н. Направиха ми впечатление Ipad pro и windows surface pro .. Бюджета ми е около 2000лв. като разбира се може да се надвиши. Pen- a към тях сигурно ще е задължителен. Според вас кой от двата таблета( може да дадете и друг вариант) е по-добър ? Не търся да купувам лаптоп. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://forums.autodesk.com/t5/autocad-lt-forum/autocad-tablet-recommendation/td-p/6999486

Има мобилно приложение за android и ios, но дали ще е удобно за работа? Няма ли да е по-добре някой лаптоп и евентуално по-голям монитор, към който да се включва, когато можеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята е да комбинирам както чертежи, така и скици, които да покажа, ако се наложи както е в клипчето . Целта е да не нося в случая тежък лаптоп( не вярвам да е снабден с тъчскрийн и писалка, специално за него за този бюджет). Мисля, че сърфиса е добър, защото е снабден напрактика не с мобилен уиндолс, а с настолен. И все пак не съм сигурен дали ще може да се получи за това се допитвам до вас. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, надявам се колегата да няма нищо против че ползувам неговата тема за избор на таблет.

Щерката започна да учи в тукашният институт и се оказа че трябва да се купува таблет, лаптопа бил много голям. Учи модерната специалност бизнес администрация- по моето време се казваше управление на индустрията. Та трябва да се купува таблет- ще се пише на него и подчертава, евентуално ще има и някакви презентации в по късно време,  не помня как беше по мое време, но сега може би ще се наложи и да се чертаят и някакви диаграми/графики. Тя скача на това  https://www.mediamarkt.de/de/product/_apple-mqdw2fd-a-ipad-pro-wi-fi-2284187.html,  аз се мъча да я сваля на това  https://www.gravis.de/Zubehoer/Eingabegeraete/Wacom-Intuos-Pro-M-Stift-und-Touch-Grafiktablet-USB-Bluetooth-schwarz-132174.html?adword=Google-DE/PRODUKTERWEITERUNG/Wacom/132174&gclid=CjwKCAjwpKveBRAwEiwAo4PqmzFpS2bG4s7_EBo9PMbMR1BYaTVMK9BBcyXYz5IdiPrbU5dTnOdQFRoCf6YQAvD_BwE или поне нещо по евтино.

Имайки предвид предназначението какво бихте препоръчали, а да не забравя и програмите, не съм наясно кои са безплатни и кои ще бъдат платени. Гледах в тубата разни ревюта, ама всеки казва това което му е на сърцето- един вика мани го това дърво за айпада, друг обяснява че уиндоусите се налагало да се рестартират непрекъснато, трети- андроид нямало да има вече за таблети и гугъл спирали андроида. Въобще  кашата е пълна и затова моля за някакво мнение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.