Премини към съдържанието
franchesko

Трябва ми добро приложение за запис на входящи и изходящи повиквания

Препоръчан отговор

Желателно да е безплатно, но не е задължително.Готов съм да дам някой леф, но искам приложение, което да записва, без да уведомява отсрещната страна, че е записвана,  кристално ясно всички разговори от изходящи и входящи повиквания.Моля за съвети за приложения с ,които имате,  или сте имали личен опит, а не  ,,четох в гугъл,, или   ,, чух, какво видял братовчеда на бадженака,,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, franchesko написа:

Желателно да е безплатно, но не е задължително.Готов съм да дам някой леф, но искам приложение, което да записва, без да уведомява отсрещната страна, че е записвана,  кристално ясно всички разговори от изходящи и входящи повиквания.Моля за съвети за приложения с ,които имате,  или сте имали личен опит, а не  ,,четох в гугъл,, или   ,, чух, какво видял братовчеда на бадженака,,

Не е законно да записваш някой без неговото съгласие за това!
Приложението е по твой избор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Не е законно да записваш някой без неговото съгласие за това!

Напротив, тука си е съвсем законно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, franchesko написа:

В коя държава това ?

Телефона ти няма ли опция за запис ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде е това тук?В Европа не е законно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, techmaniac написа:

В коя държава това ?

Телефона ти няма ли опция за запис ?

Няма значение в коя държава.Оставете законодателството на мен.Форумът предполагам е за взаимопомощ, а не съд.Ако някой може да помогне, благодарско.Къде трябва да е търся тази опция? Телфонът е айфон 6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение в коя държава.Оставете законодателството на мен.Форумът предполагам е за взаипомощ, а не съд.Ако някой може да помогне, благодарако.Къде трябва да е търся тази опция? Телфонът е айфон 6.

Цитат

Чл. 32. (2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.

Цитат

Чл. 125. (1) Когато веществените доказателства не могат да се отделят от мястото, където са намерени, както и в други предвидени в този кодекс случаи, се изготвят фотоснимки, диапозитиви, кинозаписи, видеозаписи, звукозаписи, записи върху носител на компютърни информационни данни, планове, схеми, отливки или отпечатъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не те съди тук, просто ти се казва, че е незаконно ! Попитах от интерес за коя държава става на въпрос...

Иначе не знам къде е опцията при Apple, тъй като не ползвам Айфон, но би трябвало да има. 

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, franchesko написа:

Няма значение в коя държава.Оставете законодателството на мен.Форумът предполагам е за взаимопомощ, а не съд.Ако някой може да помогне, благодарско.Къде трябва да е търся тази опция? Телфонът е айфон 6.

Доста време беше против политиката на Apple и имаше само разни подобни в Cydia за джелбрекнати устройства. Ако са си променили политиката отскоро (няколко години 3-4) може и да има нещо макар да се съмнявам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Пич, юридистически съвети не ми трябват.Аз съм си направил сметката.Ако е незаконно, просто няма да ми го признаят в съда.Никой няма да умре от това или да бъде ощетен финансово.Ако нямате конкретни идеи как да се случат нещата, няма смисъл да спами.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, techmaniac написа:

Иначе не знам къде е опцията при Apple, тъй като не ползвам Айфон, но би трябвало да има. 

Опция със стандартния софтуер който идва по подразбиране с фирмуера със сигурност няма. Да се надява в AppStore да са разрешили някой да пусне такова приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Опция със стандартния софтуер който идва по подразбиране с фирмуера със сигурност няма. Да се надява в AppStore да са разрешили някой да пусне такова приложение.

Както казах не ползвам Айфон, просто предполагам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, franchesko написа:

Пич, юридистически съвети не ми трябват.Аз съм си направил сметката.Ако е незаконно, просто няма да ми го признаят в съда.Никой няма да умре от това или да бъде ощетен финансово.Ако нямате конкретни идеи как да се случат нещата, няма смисъл да спами.

Ти си знаеш,отговорността е твоя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Доста време беше против политиката на Apple и имаше само разни подобни в Cydia за джелбрекнати устройства. Ако са си променили политиката отскоро (няколко години 3-4) може и да има нещо макар да се съмнявам.

Четох за Google Voice, безплатно е, но записва само входящите, а и уведомява отсрещната страна, че разговорът се записва.Четох за още няколко платени, но един господ знае след като си дадеш парите, какво ще е качеството.А и при тях не се споменава да ли уведомяват острещната страна, че разговорът се записва.Вариянт е също, някоя шпионска джаджа, от така наречените бръмбари.Обаче тука няма много магазини, които хем да ти го продадат, хем да ти го монтират, за сравнение с България например.Мисля да отскоча днес до мои хора араби, те имат магазини за ремонт на Епъл техника, може да имат някакво решение по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, AAUUXX написа:

Ти си знаеш,отговорността е твоя!

Аве само като видях иконата на iFile и ми стана ясно че няма да мине без джейлбрек.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Аве само като видях иконата на iFile и ми стана ясно че няма да мине без джейлбрек.

Аз малко се съмнявам да намери приложение,което да не известява отсрещната страна,че ще бъде записан разговора,ама нека пробва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, AAUUXX написа:

Аз малко се съмнявам да намери приложение,което да не известява отсрещната страна,че ще бъде записан разговора,ама нека пробва.

Да ли....? Баце при мен задната просто е счупена.Лесно и чудесно решение намерих, без да давам една стотинка.Даже току що записах един държавен чиновник, без въобще да му се обеснявам ,  че го записвам.Записите ги качвам през Айтунес в компа и от там ги архивирам в папка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време бях записвал разговори с едно приложение от GooglePlay, но не с някаква конкретна цел, а просто от чисто любопитство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Деянчо написа:

GooglePlay

Не бъркайте Андроид с iOS.
За Андроид има чудесни приложения (платени, аз ползвам едно такова), а в App Store вече също се намират такива приложения, но не стават и са некачествени.

Авторе, забравете за читаво приложение, каквото търсите.
Не, че са пробвани всички, но около мен никой не се е похвалил, че ползва нещо, което да работи безпроблемно и да си струва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Не бъркайте Андроид с iOS.

Не прочетох, че питащият е с iPhone. На това се дължи моето невежество, така да се изразя. Съжалявам, за което.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Авторе, забравете за читаво приложение, каквото търсите.
Не, че са пробвани всички, но около мен никой не се е похвалил, че ползва нещо, което да работи безпроблемно и да си струва.

Всъщност това, което открих като вариянт,става за разговори до 10-тина минути и е напълно безплатно.Все пак ще споделя, може и да е полезно на някой.Работи чрез гласовата поща.Избираш номера на човека ,който искаш да запишеш и натиск опцията в менюто ,,допълни,, и веднага избираш от указателя и твоят номер и веднага ти се отваря гласовата, от там натискаш опцията ,,слей разговорите,, и разговора с човека се записва в гласовата поща,тя играе всъщност ролята на записвачка.Обаче капацитета на едно съобщение в гласовата е явно към 10-тина минути,защото след това време чуваш, че капацитета е запълнен и атоматично гласовата се затваря.След ,което трябва пак да избереш твоят номер, до тогава, ще е изпуснат част от разговора, а и отсрещната страна ще чуе, че се отваря гласова, и някои хора може и да се усетят, че ги записваш.Иначе за разговор до 10 минути,качеството е задоволително,особенно острещната страна се чува перфектно.Днес се рових и за платени приложение,но се оказваш прав, че няма нещо, което да ми вдъхва доверие.Примерно TapeAcall ,едно от най-популярните за ios работи на същия принцип, както номера с гласовата поща.Само,че там явно разговора се отклонява към някакъв техен сървър където се записва до колкото разбрах.Не е много като пари 30 евро на година, но за да взема пробния период, те искат да взема и абонамент,  което нещо не ми се нрави, да плащам за неща, които не съм пробвал, без опцията да се откажа, ако не ми допадне.В крайна сметка поръчах един ,,бръмбър,, вграден във флашка.Мисля да ми е винаги близо  до телефона и разговорите само на високоговорител.Малко е неудобно, но ще е временен вариянт, до като открия вариянт за хардуерна манипулация, тоест ,,бръмбъра,, да бъде вече в телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.