Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравеите много ми се върти главата пу6а много цигари може ли да е от това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, simtech написа:

А какво има в тези цигари?

Райграс от онзи веселия. :)

преди 7 минути, Stoian Mitev написа:

здравеите много ми се върти главата пу6а много цигари може ли да е от това?

Чичак, ти нали си имаш вече тема, защо правиш още една?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Stoian Mitev написа:

тази е за здравето

Ами хайде както ти се върти главата да се завърти в посока към лекарския кабинет. Като за начало да ти премерят кръвното, температурата и т.н.  Има доста причини поради, което да ти се върти главата. Цигарите също са фактор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, The Negative One написа:

Спри дрогата

не употребявам дрога а цигари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Stoian Mitev написа:

не употребявам дрога а цигари

Написах ти горе какво да направиш. Обади се на личния си лекар или отиди в бърза помощ. Ако ще си пишем само празни приказки във форума темата може лесно да се премести в този раздел. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Много ми се върти главата

"И все пак тя се върти!" - Г. Галилей

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за и вÑе пак ÑÑ Ñе вÑÑÑи

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-бързо се върти, най-празната глава. Между другото за 14 годишен това че пушиш много, ще трябва да кажеш на родители, настойници който си имаш и отговаря за теб, да ти отпере шамарите и да те вкара в ред и дисциплина.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако муу се върти може и да падне - по добре 112

но като гледам темата която са цитирали май си за психолог / психиатър

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

ако муу се върти може и да падне - по добре 112

но като гледам темата която са цитирали май си за психолог / психиатър

за6то преценихте така ?питаите не6то   за да ви отговоря разумно и тогава 6те прецените

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Stoian Mitev написа:

за6то преценихте така ?питаите не6то   за да ви отговоря разумно и тогава 6те прецените

агресията оказва доста лошо влияние на психиката, а въртене на главата е свързано с проблем сглавата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, sliderum написа:

Най-бързо се върти, най-празната глава. Между другото за 14 годишен това че пушиш много, ще трябва да кажеш на родители, настойници който си имаш и отговаря за теб, да ти отпере шамарите и да те вкара в ред и дисциплина.

Няма да стане с бой. И по комунизма беше същото, че и преди него. В повечето случаи в семействата се пуши.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пушенето го спираш. Проблемът ти е напълно психологически. Всичко ти идва от напрежението. Трябва да отстраниш причинителя му. Концентрирай се върху нещата, които те правят щастлив и спокоен. Аз например като съм много унил и въобще не съм в настроение си пускам сръбска музика (Шабан Шаулич, Весна Змиянац, Драгана Миркович и др.). Усилвам лекичко (не да кънти), сядам и си почивам, слушайки качествена музика, която поне на мен действа разтоварващо. Много полезен ефект имат също така разходките сред природата. Като няма какво да правиш, вземи и се разходи в гората. Ще видиш как ще се почувстваш по-добре.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Няма да стане с бой. И по комунизма беше същото, че и преди него. В повечето случаи в семействата се пуши.

първо не съм на 14 а на 43 години и второ с бой не става

преди 1 минута, Деянчо написа:

Пушенето го спираш. Проблемът ти е напълно психологически. Всичко ти идва от напрежението. Трябва да отстраниш причинителя му. Концентрирай се върху нещата, които те правят щастлив и спокоен. Аз например като съм много унил и въобще не съм в настроение си пускам сръбска музика (Шабан Шаулич, Весна Змиянац, Драгана Миркович и др.). Усилвам лекичко (не да кънти), сядам и си почивам, слушайки качествена музика, която поне на мен действа разтоварващо. Много полезен ефект имат също така разходките сред природата. Като няма какво да правиш, вземи и се разходи в гората. Ще видиш как ще се почувстваш по-добре.

4ух едно разумно ре6ение 

браво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Stoian Mitev написа:

4ух едно разумно ре6ение 

браво

Чу го, да. Аз съм бъзикчия, но мога и сериозен да бъда. Така трябва да бъде всеки човек.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 43 години би трябвало да си по-наясно с наследствените си качества, с последствията от начина на живот и какво да правиш, за да подобриш ( ако още може) положението. Ако не си-не си за завиждане, ама никак.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти продължаваш да слушаш обяснения. Откога ти се върти главата и откога имаш такъв проблем? Ходил ли си на лекар? Мерил ли си кръвното налягане, температура, правил ли си кръвни изследвания?  Главата може да ти се върти от различни причини и не е задължително да е от цигари. Проблема може да е здравословен, на психологично ниво и каквото още се сетиш.В казармата моят командир пушеше по 3-4 кутии цигари и подобни проблеми или симптоми никога не е имал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто по-ларж го давай и не се вживявай толкова! Това е съветът ти от мен. Хайде успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Деянчо написа:

Просто по-ларж го давай и не се вживявай толкова! Това е съветът ти от мен. Хайде успех!

благодаря

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ти продължаваш да слушаш обяснения. Откога ти се върти главата и откога имаш такъв проблем? Ходил ли си на лекар? Мерил ли си кръвното налягане, температура, правил ли си кръвни изследвания?  Главата може да ти се върти от различни причини и не е задължително да е от цигари. Проблема може да е здравословен, на психологично ниво и каквото още се сетиш.В казармата моят командир пушеше по 3-4 кутии цигари и подобни проблеми или симптоми никога не е имал.

кръвното ми е около 160 на 100 меря го вкъщи на лекар не ходя защото не съм здравноосигурен  

преди 6 минути, B3M2W0 написа:

На 43 години би трябвало да си по-наясно с наследствените си качества, с последствията от начина на живот и какво да правиш, за да подобриш ( ако още може) положението. Ако не си-не си за завиждане, ама никак.

искате да кажете  да внимавам за наследствените гени ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи да не си прекалил с спиртовете ?

Обикновено в събота на доста хора им се въртят главите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Снощи да не си прекалил с спиртовете ?

Обикновено в събота на доста хора им се въртят главите.

не от доста време е така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти проблема - 160/100. От това ти се върти и главата. Това е доста високо кръвно за млад човек. Не е задължително да си здравно осигурен да отидеш на един преглед.  Има хапчета чрез който ще го свалиш и всичко ще е наред.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 43 годишен(все пак съм познал поне едната цифра)  пишете по-зле дори от "без умствения капацитет". Освен това тук не е чат, тия замествания на букви с цифри, ми пречат да разбера какво искате да кажете, липсата на главни букви и препинателни знаци също. Нищо не пречи и на 43 годишна календарна възраст, някой да е акъла на тийнейджър и да има нужда от физически въздействия по даването на правилен наклон на поведение и възпитание.

Редактирано от sliderum
скоба (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.