Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Как най-лесно мога да си прехвърля контактите от паметта на стария телефон/LG K8/ на новия /HTC Desire 12/?

Става ли чрез блутут или с кабел през настолния компютър? Сим картата ми е пълна на МАКС и не ми се играе да я поставям на новия телефон да прехвърля номерата от СИМ на новия телефон, след което да ги изтрия от СИМ картата да я върна на стария телефон и да копирам номерата от паметта на стария телефон върху СИМ-а след което да си я поставя на новия телефон. Струва ми се доста "първобитен" начин в света на технологиите :)

Благодаря предварително, надявам се добре да съм обяснил за какво става въпрос :emoji_objects-31:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включваш синхронизацията към Google и на двата телефона и си готов.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, killchain написа:

Включваш синхронизацията към Google и на двата телефона и си готов.

Извинявам се ама може ли малко по-подробно, като за "индианци":indian:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да инсталираш апликация (като тази Contact Backup или MCBackup - My Contacts Backup) с която да събереш всички контакти в един файл, след което пращаш този файл към собствени мейл, и на друго устройство сваляш контактите и със същата апликация ги добавяш.

Но обикновенно самата вградена системна апликация "Контакти" има тази функция (маркираш всички контакти и се оглеждаш да пише бекъп някъде) с нея може да бекъпнеш контактите и следователно на друго устройство да ги добавиш с нея.

И гугъл синхронизацията е удобна, просто много често хората я забравят.. забравят си и паролата и после нулират всичко и накрая се заключват.

(Включваш от настройките синхронизация, данните ще са качени в облака асоцииран с твоя профил, и следователно когато направиш същото и на другото устройство може да имаш достъп до тях от него.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.10.2018 г. в 15:41, Mr.n0b0dy написа:

И гугъл синхронизацията е удобна, просто много често хората я забравят.. забравят си и паролата и после нулират всичко и накрая се заключват.

(Включваш от настройките синхронизация, данните ще са качени в облака асоцииран с твоя профил, и следователно когато направиш същото и на другото устройство може да имаш достъп до тях от него.)

Не знам какво направих но в стария телефон ми показва, че в телефона има 89 контакта а чрез синхронизацията ми прехвърли едва 20 на новия телефон /!без да слагам сим-картата ако е от значение/ ще се преживее някак си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.10.2018 г. в 15:41, Mr.n0b0dy написа:

Но обикновенно самата вградена системна апликация "Контакти" има тази функция (маркираш всички контакти и се оглеждаш да пише бекъп някъде) с нея може да бекъпнеш контактите и следователно на друго устройство да ги добавиш с нея.

Така е най-добре. Синхронизацията прави проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Iveta Georgieva
      Винаги досега в лентата за чат вдясно, на компютърната версия на сайта, най-отгоре бяха подредени хората, с които си пиша най-много и дори да не са на линия пак си стояха най-отгоре и си изписваше кога последно са били на линия. Днес обаче в лентата са наредени хора, с които дори никога не съм си писала и никой от хората, на които всъщност пиша. Просто излиза всеки, който е онлайн, защо изведнъж стана така?? И как мога да го върна, както беше преди?
    • от The Piper
      Притежавам телефон Redmi 3S, Miui 9,Android 6.0.1 който е с две сим карти.Искам определен контакт от тел.указател да мога да го избирам и да говоря с него от едната симкарта,а други номера с другата сим карта.В момента когато тръгна да избирам някой от тел.указател ме пита с коя сим карта да го избера.
    • от AAUUXX
      Здравейте,искам да го флашна със стоков ром този телефон,но нещо не ми се получава.Намерих няколко теми в мрежата ,следвам стъпките и не се получават нещата.Имам опит с флашване на самсунги но с lg -никакъв,причината поради която искам да го флашна е защото има един дразнещ бъг ,който е от самото начало след купуването на телефона и се проявява когато си поиска,а той е че при входящо повикване екрана където са бутоните за вдигане и затваряне остава черен,това го прави съвсем избирателно,може да не се случва месец изобщо а може и за ден два-три пъти.До тук съм пробвал с връщане на заводски настройки и преинсталиране на фърмуера с lg bridge без никакъв успех в решаването на проблема.Искам да го флашна с друг стоков ром преди да го сменя с нов телефон ,макар че е още в гаранция ,но не ми се занимава за такава еднодневка да се занимавам със сервизи.Ще съм благодарен ,ако някой каже как се флашва това нещо,приемам и всякакви съвети.
      Благодаря!
    • от dem0_
      Здравейте! Има ли начин да си възстановя контактите от сим карта която вече не се поддръжа от оператор? Контактите не са изтрити, те са на нея, обаче когато я поставя в телефона си, той не я разпознава, не иска дори въвеждане на пин код и не ми показва контактите. Ситуацията ми е следната: Реших да се прехвърля от един мобилен оператор към друг и съответно новия оператор ми дадоха нова сим карта, която трябва да я сложа когато стане смяната на оператори. И днеска старата сим карта стана неактивна и аз я махнах въобще без да се замислям, слагам новата и гледам контактите ми ги няма. Слагам обратно старата обаче телефона дори не разпознава, че има сим карта... Давайте съвети, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем. 
    • от mucunka
      Моля помагайте!!! Голям проблем! Как се прехвърля телефонен указател от Samsung galaxy young GT-S6312 в бордовия компютър на кола?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.