Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Как най-лесно мога да си прехвърля контактите от паметта на стария телефон/LG K8/ на новия /HTC Desire 12/?

Става ли чрез блутут или с кабел през настолния компютър? Сим картата ми е пълна на МАКС и не ми се играе да я поставям на новия телефон да прехвърля номерата от СИМ на новия телефон, след което да ги изтрия от СИМ картата да я върна на стария телефон и да копирам номерата от паметта на стария телефон върху СИМ-а след което да си я поставя на новия телефон. Струва ми се доста "първобитен" начин в света на технологиите :)

Благодаря предварително, надявам се добре да съм обяснил за какво става въпрос :emoji_objects-31:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включваш синхронизацията към Google и на двата телефона и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, killchain написа:

Включваш синхронизацията към Google и на двата телефона и си готов.

Извинявам се ама може ли малко по-подробно, като за "индианци":indian:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да инсталираш апликация (като тази Contact Backup или MCBackup - My Contacts Backup) с която да събереш всички контакти в един файл, след което пращаш този файл към собствени мейл, и на друго устройство сваляш контактите и със същата апликация ги добавяш.

Но обикновенно самата вградена системна апликация "Контакти" има тази функция (маркираш всички контакти и се оглеждаш да пише бекъп някъде) с нея може да бекъпнеш контактите и следователно на друго устройство да ги добавиш с нея.

И гугъл синхронизацията е удобна, просто много често хората я забравят.. забравят си и паролата и после нулират всичко и накрая се заключват.

(Включваш от настройките синхронизация, данните ще са качени в облака асоцииран с твоя профил, и следователно когато направиш същото и на другото устройство може да имаш достъп до тях от него.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.10.2018 г. в 15:41, Mr.n0b0dy написа:

И гугъл синхронизацията е удобна, просто много често хората я забравят.. забравят си и паролата и после нулират всичко и накрая се заключват.

(Включваш от настройките синхронизация, данните ще са качени в облака асоцииран с твоя профил, и следователно когато направиш същото и на другото устройство може да имаш достъп до тях от него.)

Не знам какво направих но в стария телефон ми показва, че в телефона има 89 контакта а чрез синхронизацията ми прехвърли едва 20 на новия телефон /!без да слагам сим-картата ако е от значение/ ще се преживее някак си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.10.2018 г. в 15:41, Mr.n0b0dy написа:

Но обикновенно самата вградена системна апликация "Контакти" има тази функция (маркираш всички контакти и се оглеждаш да пише бекъп някъде) с нея може да бекъпнеш контактите и следователно на друго устройство да ги добавиш с нея.

Така е най-добре. Синхронизацията прави проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Галин Тенев
      Здравейте, колеги, имам следния проблем. Стария телефон умря (Sony xperia z3), [наду се отвътре, батерията отказва да се зарежда, общо взето 5г. Телефон дал си е живота вече] за моя лична заблуда и съжаление всички контакти са били в устройството. В момента съм с (Sony xperia xa2 ultra), та има ли някакъв вариант да успея да прехвърля контактите, да ги сваля, копирам, снимам или по някакъв начин да ги прехвърля. Примерно като го включа към PC, Да намеря някакъв файл, който да съдържа информацията с контактите. Благодаря 
    • от Iveta Georgieva
      Винаги досега в лентата за чат вдясно, на компютърната версия на сайта, най-отгоре бяха подредени хората, с които си пиша най-много и дори да не са на линия пак си стояха най-отгоре и си изписваше кога последно са били на линия. Днес обаче в лентата са наредени хора, с които дори никога не съм си писала и никой от хората, на които всъщност пиша. Просто излиза всеки, който е онлайн, защо изведнъж стана така?? И как мога да го върна, както беше преди?
    • от The Piper
      Притежавам телефон Redmi 3S, Miui 9,Android 6.0.1 който е с две сим карти.Искам определен контакт от тел.указател да мога да го избирам и да говоря с него от едната симкарта,а други номера с другата сим карта.В момента когато тръгна да избирам някой от тел.указател ме пита с коя сим карта да го избера.
    • Гост
      от Гост
      Здравейте,искам да го флашна със стоков ром този телефон,но нещо не ми се получава.Намерих няколко теми в мрежата ,следвам стъпките и не се получават нещата.Имам опит с флашване на самсунги но с lg -никакъв,причината поради която искам да го флашна е защото има един дразнещ бъг ,който е от самото начало след купуването на телефона и се проявява когато си поиска,а той е че при входящо повикване екрана където са бутоните за вдигане и затваряне остава черен,това го прави съвсем избирателно,може да не се случва месец изобщо а може и за ден два-три пъти.До тук съм пробвал с връщане на заводски настройки и преинсталиране на фърмуера с lg bridge без никакъв успех в решаването на проблема.Искам да го флашна с друг стоков ром преди да го сменя с нов телефон ,макар че е още в гаранция ,но не ми се занимава за такава еднодневка да се занимавам със сервизи.Ще съм благодарен ,ако някой каже как се флашва това нещо,приемам и всякакви съвети.
      Благодаря!
    • от dem0_
      Здравейте! Има ли начин да си възстановя контактите от сим карта която вече не се поддръжа от оператор? Контактите не са изтрити, те са на нея, обаче когато я поставя в телефона си, той не я разпознава, не иска дори въвеждане на пин код и не ми показва контактите. Ситуацията ми е следната: Реших да се прехвърля от един мобилен оператор към друг и съответно новия оператор ми дадоха нова сим карта, която трябва да я сложа когато стане смяната на оператори. И днеска старата сим карта стана неактивна и аз я махнах въобще без да се замислям, слагам новата и гледам контактите ми ги няма. Слагам обратно старата обаче телефона дори не разпознава, че има сим карта... Давайте съвети, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем. 
  • Дарение

• Добави ново...