Премини към съдържанието
Реджеп Иведик

Каква според вас е вероятността, зад убийството на журналистката Виктория Маринова, да стои фирма свързана с Лук Ойл и източването на европейски фондове

Препоръчан отговор

преди 22 минути, Мойра написа:

Виктория е имала връзка преди разтрогването на брака.

Защо съдът е присъдил детето на бащата? 

Какво странно намираш в това. Може така да са се разбрали с майката. Това са си лично тяхни неща който не ви влизат в работата.
Отделно съда може да е преценил че ще се чувства по добре със баща си понеже майката днес любовник утре пак и детето да се чуди какви са тия чичковци с майка му.
Техни си взаимно отношения.

преди 26 минути, Мойра написа:

Нима е невъзможно по-възрастният съпруг да е поръчал убийството от ревност?

Да поръчаш убийство на майката на детето си ?  От какъв зор ? Че бившата му жена е с друг ? Това са нормални неща и само ненормален може да си сложи превръзка на здрава глава с подобен план.

преди 28 минути, Мойра написа:

Далеч съм от мисълта, че съпругът е в основата на престъплението, просто съм учудена, че тази версия е била отхвърлена при разследването.

Ти изобщо си далеч от криминалистика. Версията е отхвърлена на минутата по простата причина че най вероятната версия я потвърждават купища доказателства.
И не на последно място никой няма да наеме тоя мангал за подобна работа.
И хич не е изкупителна жертва ами баш си садистичен мангал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BMW Маниак написа:

Какво странно намираш в това. Може така да са се разбрали с майката. Това са си лично тяхни неща който не ви влизат в работата.
Отделно съда може да е преценил че ще се чувства по добре със баща си понеже майката днес любовник утре пак и детето да се чуди какви са тия чичковци с майка му.
Техни си взаимно отношения.

Да поръчаш убийство на майката на детето си ?  От какъв зор ? Че бившата му жена е с друг ? Това са нормални неща и само ненормален може да си сложи превръзка на здрава глава с подобен план.

Ти изобщо си далеч от криминалистика. Версията е отхвърлена на минутата по простата причина че най вероятната версия я потвърждават купища доказателства.
И не на последно място никой няма да наеме тоя мангал за подобна работа.
И хич не е изкупителна жертва ами баш си садистичен мангал.

Доста криминални романи съм изчела :) и знам как се прави разследване.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

И ти се зарази по тези глупости а ?

Там е работата че не е. Дори интервюто със румънеца и онзи от Бивол, е на друг !  Не е нейно интервю ! Ти гледа ли го ?

Мъжа и Свилен управлява най голямата фирма доставчик за града , всъщност.. тя май отдавна стана софийска.. но това е друга тема... Очевидно с парите си или това че е собственик и на  ТВ кабелната под същата шапка и фирма ,  слага въпросната дама и своя жена , за директор.

И тя си прави каквото иска. Не го казвам в лошия смисъл , напротив . Понеже е наистина добро момиче, влече я истината, и дава трибуна на тези неща.Но на 30 как се става ей така директор на медия ?

Точно тук почват да се преекспонират нещата. 

Какви лукойли, какви разследащи журналисти кви простотии се избълваха не е истина.

Ако някой е искал да затвори устата  и да тушира скандала с Джи Пи Груп , щяха да насочат усилията си към истинските разследващи журналисти ! Тази /Бог да я прости/ нищо не е разследвала , а взема , и то друг взема , интервю  от тях !

Реално наистина скандала се позабрави, но убийството просто направи безплатна реклама. Уви, жестоко е, но и който не бе чувал за Джи Пи Груп, вече е чул

Версията з а"нагласен циганин"  издиша отвсякъде. Не само че е трудно за изпълнение, но и при толквоа обективни факти, е реално невъзможно да се нагласят улики.

Или да се спестят и скрият други /на евентуалния истински извършител/ .

Още по трудно е пък да строиш една камара цигани, и да ги инструктираш какво да говорят. Абсурд.

Та те без да са притискани едвам говорят и се объркват в правоговора си и плямпат бисери  като за вицове, а тук някой видиш ли, ги е строил, инструктирал, и накарал да наизустят "версията".

Абсурд.

И последно... За пръв път виждам в нета и медиите да се генерира толкова "шум" и откровенни простотии , граничещи не само с абсурда, но и с фантастиката.

И как толкова много хора се впускат по тази пързалка .

Срам не срам, ще трябва да призная че твоите постове са едни от малкото смислени в темата! Чак ме изненада, че не се впусна по пързалката за "дългата ръка на Москва". Така де, Лукойл.

Чета темата и собствената ми ръка, сама ме пляска по челото... Агата Кристи... екскременти да яде!

преди 1 минута, Мойра написа:

Е тоя пост ме довърши... честно! :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ОдаР написа:

Е тоя пост ме довърши... честно! :)

Това беше и целта ми! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

Това беше и целта ми! :P

Случайно да имаш идея, какви точно гъби е ял Реджеб Ага? Че аз ако го питам, ще ме прати за зелен хайвер.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся за любителите на конспирациите https://xaknewsb.blogspot.com/2018/10/blog-post_563.html

Абе хора, каква е тая истерия ? Вярно има много съмнителни работи но чак пък да викаме на помощ Шерлок и Агата Кристи ...

Мисля,че полицията е направила нужните изследвания, анализи , няма как просто при тази обществена нагласа да има покриване с нечий чадър.

пп. Интересното е,че тази статия я намерих във фейсбук и такова дращене беше там,че тука ряпа да ядете! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Мойра написа:

Намали го малко това четене че гледай как се излагате после с Агата Реджо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, nikssi написа:

Ся за любителите на конспирациите https://xaknewsb.blogspot.com/2018/10/blog-post_563.html

Абе хора, каква е тая истерия ? Вярно има много съмнителни работи но чак пък да викаме на помощ Шерлок и Агата Кристи ...

Мисля,че полицията е направила нужните изследвания, анализи , няма как просто при тази обществена нагласа да има покриване с нечий чадър.

пп. Интересното е,че тази статия я намерих във фейсбук и такова дращене беше там,че тука ряпа да ядете! 

Още в темата за медиите предупредих, че ще се появят толкова много версии, че "д*пе да му е яко на българския читател".

Е, и аз споделих нещо, което ме е впечатлило при разследването.

Чудя се, защо тримцата се нахвърлят толкова стръвнишки срещу всяка различна версия от официалната?

Когато има недоверие в работата на институциите, съвсем естествено е, да се появят всякакви версии.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

С нищо не съм се заразявал. Вярвайте на каквото искате. Ако не беше убийството, което е разбира се жестоко деяние нещата са вицове.

1. Журналистката е в добра спортна форма, но не е избягала -  В момента в който се усети човек изплашен ще избяга с 200.

2. Циганина се е напил като куче, но е успял да я пребие и да я изнасили - Пробвай се да се напиеш като куче и да правиш секс да те видя.

3. След като я е убил циганина още много пиян е успял да избяга чак в Германия.

4. Има камери заснели убийството ама на тях не се вижда самото деяние.

5.Ако е имало изнасилване има и семенна течност. За секунди може да се докаже , че е имало изнасилване и кой е изнасилвача. А и по влагалището веднага си личи.

6.В крайна сметка се оказа, че личната карта на извършителя е на местопрестъплението е там, но той е успял да избяга без документи в чужда страна.

7. Гледах репортажа с роднините на заподозрения. Те мълчаха и не знаеха какво да кажат. Беше им наредено така. Прегледай други репортажи да видиш циганин какъв сеир прави, че са му нарушени правата.

8. Много хубаво идва това убийство на журналист,. който се занимава с подобни разследвания.

Повече няма смисъл да пиша. Пишете по темата колкото искате. Резултата е убита жена и едно момче, което не се знае дали е виновно. След 1 седмица са забравени и двамата. За пример мога да дам зверската катастрофа с автобуса. Някой да говори за нея вече ???? НЕ, не се и споменава.

Наистина не ми се спори по  всичките ти изброени, просто накратко ще кажа че всичко са твои , и не само твои, измишльотини и опровергани по хронология и по фактология.

преди 5 минути, Мойра написа:

Е, и аз споделих нещо, което ме е впечатлило при разследването.

Кое ? Че може би е имала връзка ?

Ако "може би" те е впечатлило, как пък не обърна внимание на факта че на 30  е директорка в медия на фирмата на мъжа си , и очевидно е назначена заради  шапката на фирмата интернет доставчик, чийто собственик е мъжа и ?

И да се запиташ .. .от къв зор да я убива, катоможе просто да и спре и предавания и телевизия ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Наистина не ми се спори по  всичките ти изброени, просто накратко ще кажа че всичко са твои , и не само твои, измишльотини и опровергани по хронология и по фактология.

Аз не споря, а давам факти, които никой от вас не желае нито да оспорва, нито да осмисли. Е хубаво, вярвай на правосъдната система и си коментирайте клюките. Аз спирам. Няма смисъл. Явно вече е на мода никой да не желае да мисли и да разсъждава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Емил Костов написа:

Аз не споря, а давам факти, които никой от вас не желае нито да оспорва, нито да осмисли.

Какво си дал ? Пак ти казвам - всичко което си изброил са неверни твърдения, или оборени такива.

1. Тя е бягала и е изненадана с удар в лицето. Следва кръвоизлив от който се дави. Кой ти говори за  "уплашена да бяга" ???

2. Пил е , но и се е дрогирал с "кристали" или нещо такова. Влиянието на дрогата можеш сам да предположиш какво е .

3. заминал е с някакъв който го е возил.

4. Няма камери заснели убийството. Има заснели околностите на района и как бяга по нататък.

5. Има семенна течност, доказано е.

6. Кой къде си е оствил личната карта на местопрестъплението  ?? Това къде го прочете ?

7. Не знам какво си гледал, аз видях доста екзалтирани комшии дето крещяха пред камерата. Дори благодарение на тях изкараха жена му и  др. които не знам как според теб трябва да се "държат".

8. На кого му идва "хубаво " това убийство ? Защо наричаш "разследващ журналист" , след като тя конкретно абсолютно нищо не е "разкрила" по аферата джи-пи-груп ? Просто  пуснала / в ролята на директор на медията/  интервю  с истинските разследващи журналисти по темата, и при това интервюто не е правено от нея !

9...  - Още колко твои глупости искаш  да коментирам ? ?

преди 11 минути, Емил Костов написа:

Явно вече е на мода никой да не желае да мисли и да разсъждава.

Явно.

Ти си точно такъв пример.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Какво си дал ? Пак ти казвам - всичко което си изброил са неверни твърдения, или оборени такива.

1. Тя е бягала и е изненадана с удар в лицето. Следва кръвоизлив от който се дави. Кой ти говори за  "уплашена да бяга" ???

2. Пил е , но и се е дрогирал с "кристали" или нещо такова. Влиянието на дрогата можеш сам да предположиш какво е .

3. заминал е с някакъв който го е возил.

4. Няма камери заснели убийството. Има заснели околностите на района и как бяга по нататък.

5. Има семенна течност, доказано е.

7. Не знам какво си гледал, аз видях доста екзалтирани комшии дето крещяха пред камерата. Дори благодарение на тях изкараха жена му и  др. които не знам как според теб трябва да се "държат".

8. На кого му идва "хубаво " това убийство ? Защо наричаш "разследващ журналист" , след като тя конкретно абсолютно нищо не е "разкрила" по аферата джи-пи-груп ? Просто  пуснала / в ролята на директор на медията/  интервю  с истинските разследващи журналисти по темата, и при това интервюто не е правено от нея !

9...  - Още колко твои глупости искаш  да коментирам ? ?

Сериозно?? А кое е вярното твърдение?? Имаме убита млада жена и вместо случая да се реши се оставят медиите и клюките да се развиват. Сипят се лайна и простотия, пускат се какви ли не репортажи и статии и прокуратура и полиция нищо не прави. И ти им вярва и не мислиш логично. Какво повече да говоря или да споря с теб. Ти не ЖЕЛАЕШ да МИСЛИШ. Това виждам аз. А колкото до прокуратурата съм се сблъсквал 4 пъти с дела и проблеми. Това даже не е и фарс и смях не е. Но те оставям да живееш във форума и да си вярваш във вятърните мелници, както и в раздела за политика.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

вместо случая да се реши се оставят медиите и клюките да се развиват. Сипят се лайна и простотия, пускат се какви ли не репортажи и статии

Е ти точно това правиш .Ето - изброих ти ги и отговорих. Ама не ти изнася.

преди 3 минути, Емил Костов написа:

и прокуратура и полиция нищо не прави

Напротив. Само че никой не ги слуша, а копират твоите фейкове , щото звучат по интересно. А фейковете са си фейкове, от абсурднио по абсурдни.

Че и имаш наглостта д ами ги представяш като "мислене и логика" ... пффф...

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Е ти точно това правиш .

Напротив. Само че никой не ги слуша, а копират твоите фейкове , щото звучат по интересно. А фейковете са си фейкове, от абсурднио по абсурдни.

Че и имаш наглостта д ами ги представяш като "мислене и логика" ... пффф...

Успех във форума и продължавай да вярваш на тази смешна версия. И дано не ти се налага да се сблъскаш с правораздавателната система. Тогава ще говорим пак.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимка на Daniela Ivanova.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Емил Костов написа:

и продължавай да вярваш на тази смешна версия.

Аз по смешни от твоите не съм чул. Нещо по точките имаш ли да кажеш ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,мога да разбера, защо българина от всяко едно битово убийство започва да прави по-големи филми от великият Куентин Тарантино.Ако не е имало скоро битово убийство, просто се напива  и се сбива с някой.Ех тази балканска кръв.... трябва постоянно да има налягане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишо Бирата - здрав и прав, умря от "инфаркт".

Патологът за Белнейски и Чората се самообеси.

Ваньо Танов почина внезапно като Мишо Бирата.

Клошар запали тютюневите складове в Пловдив.

400 хиляди бюлетини, отпечатани и подредени по градове, се оказаха "вторични суровини".

Гинка от Пазаджик, със запор от НАП, намери 300 милиона, за да купи ЧЕЗ.

Чакъра беше убит от Бойко Борисов с 14 изстрела с гранатомет, България бе осъдена в Страсбург за това. Бойко обаче е невинен, извън Страсбург.

ИТ експертът по "цецомобила за подслушване" бе убит с 4 куршума и 1 контролен в главата, с цел "обир".

Цецо си купи 6 апартамента със спестяванията на тъща си.

Председателят на Столичния общински съвет си купил 60 апартамента, със 120 години трудов стаж.

Доказателствата срещу Филип Златанов (момчето за мръсни поръчки на ГЕРБ) бяха "откраднати" от колата на вещото лице.

Къща за 2 милиона в Барселона е собственост на тенис-клуба на Бойко, той няма нищо общо...

Стената по границата 1 ред излезе 4 пъти по-скъпо от двуредова в Гърция.

Царските конюшни се самозапалиха.

Полицията "по погрешка" арестува журналисти, опитващи се да спасят документи от изгаряне. Докато ги разпитваше, документите изгоряха.

21 годишен 50 килограмов крадец на желязо уби "случайно" журналистка, разследваща далавери на властта.
...

Отдавна спрях да вярвам на глупостите им, а вие?

• Харесва ми 6
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Мойра написа:

Когато има недоверие в работата на институциите,

Точно това беше, е, и си остава целта.

Кой подкопа това "недоверие". Кой прави непрекъснато скандали в тази държава. Кой "живее с тях". От кое не се направи скандал и непрекъснат вой, без значение че така се осра цялата държава, само и само това да свали поне с процент рейтинги и да дигне други рейтинги...

Всичко е политика и битките са в нея. И простотията с автобуса край Своге - пак беше една огромна изцепка и пак се раздуха до небесата, ако може и на господ да му се привлече вниманието... В държавата на всички овце е нормално винаги и при всички положения някой да е виновен за инцидентите.

Но затова се нарича "ИНЦИДЕНТ" - съчетание от непредвидени и непредвидими обстоятелства, които заедно в даден момент резултират до фатален или трагичен край. И се почва - ама мойто дете не е такова, майката казала че не вярвала че нейният син - той бил толкова кротък, толкова мирен, тих - направо образцов...

Ама полицията била виновна, щото не го предотвратила. Не - пътната агенция - щото някой бил крал, някой бил недогледал, мантинелата била или не била, светлината, завоят бил... 

И всичко защото един шофьор изгубил управлението на автобус. И да - имало жертви... Има - това е положението. И няма да ги върне никой - но някой ще извлече от всичко това политически ползи, а друг - ще загуби същите. И всичко е политика,

И сега и тая простотия, дето се вихри, дето само се чудихте как да си направите поредната заигравка - един бил чел книги, друг се "чудил' дали не би... Трети - като имало недоверие в институциите. Това недоверие се конструира всяка минута, като непрекъснато се вихрят скандал след скандал. Вкараха се сред стадото образите на вечните крадци... вкараха се систематично чрез стотици хиляди повторения - за "тиквата', за цецко... за прокурори... Направо някои хора направиха от това мечтите на живота си - да се забелязват да се отличат...

Нищо не спира простотията с народните измислици - още повече че за народа винаги има значение да проектира простотията си навсякъде другаде, но не и в него - като образ, и сред всяка личност е същото...  Ей така пълните форумите, така четат и после всяко прочетено се репликира стотици пъти, после всяко от тях - по още толкова. Важното е да се тиражира и така се прави НЕДОВЕРИЕ в институциите. Институциите са лошите и това става най-важното за тия, дето не са в управлението. После - се сменят - става обратното. Важното е, обаче, че "народа" винаги има отдушници и никога "не са те", както и "никога аз - винаги е другия".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Аз по смешни от твоите не съм чул. Нещо по точките имаш ли да кажеш ?

Ами обичай прокуратурата. Когато се сблъскаш с нея ще изядеш трите букви. Тогава и да се оплачеш е без значение. Вярвай сляпо. Ти си си избрал начина. На теб не може да се помогне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Богатир написа:

Моето градче е малко. И от година или две - не помня точно - РПУ-то работи като обикновено учреждение с работно време от 8:00 до 17:00. След 17:00 две полицайчета седят в полицейскта Астра пред общината и дремят...цяла нощ. И представи си, че се случи нещо в някое село, например на 20км от тук, или в друго села но 35км. Двамата пикльовци докато са там, в градчето може да обереш банка и да избягаш...

Абсурдистан!

тва понеже никакво производство и над 50 % сива икономика . 

а ако беше всеки изряден платец и след това започне да се събира разделно боклука

и който не го събира при първо нарушение 500лв глоба като се сложи по 1 милиционер до всеки контейнер

и като не се спазва изселване от града  при трето нарушение 

и да видиш как народа ше се завърне по селата  от където е дошъл

и яко производствои храни ще паднат с 50%

България има нужда селяните да се завърнат по селата

а не да пълнат контейнерите за смет с листа  трева   земя и камъни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Ами обичай прокуратурата. Когато се сблъскаш с нея ще изядеш трите букви. Тогава и да се оплачеш е без значение. Вярвай сляпо. Ти си си избрал начина. На теб не може да се помогне.

Така си и знаех. Нямаш нищо какво да кажеш по точките. По своите опровергани точки.

Виж, разбирам недоволството ти от институцитие, но защо прехвърляш спора в обиди и едва ли не закани  ?

Хубаво, не им вярвай, но защо трябва "да обичам прокуратура" само защото говориш глупости ??? 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за съжаление  масова манталитета на хората над  60 годишна възраст им е селски

за превъзпитание няма време.

нито желание.

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Ами обичай прокуратурата. Когато се сблъскаш с нея ще изядеш трите букви.

че си извадим болничен.

и нищо няма да изям

само ще ми загубят времето

ако реша да правя нещо.

специалността ми е да откривам слабите места в системите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Така си и знаех. Нямаш нищо какво да кажеш по точките. По своите опровергани точки.

Виж, разбирам недоволството ти от институцитие, но защо прехвърляш спора в обиди и едва ли не закани  ?

Хубаво, не им вярвай, но защо трябва "да обичам прокуратура" само защото говориш глупости ??? 

Аз го казах, ама никой не иска да мисли от Вас. Дай ми контра пример освен да казваш, че си измислям и че говоря глупости! Това се казва от прокуратура и медии. Няма да казвам колко е смешно, трагично е.

преди 2 минути, Yvan Sergeеv написа:

за съжаление  масова манталитета на хората над  60 годишна възраст им е селски

за превъзпитание няма време.

нито желание.

че си извадим болничен.

На теб болничен няма да ти дадат, това е сигурно, а и не ти е нужен. Млад, здрав, прав мъж ще ринеш сняг зимата!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Aliya
      Лека му пръст!
      Една велика душа си отиде, поредният велик американец на изкуството си отиде при неизяснени обстоятелства...

Започна се със странната смърт на Майкъл Джексън, който се спомина скоро след прословутото си интервю, в което публично отказа да се подчинява на илюминатите, завладели американското изкуство и шоу бизнес. Mайкъл Джексън бе първият, който отказа да подчини таланта си в услуга на разпространението на поквара, агресия и безпътица от американската поп култура на глобализма, целяща се в душите и подсъзнанието на децата и младежите.

След него започнаха странно да се самоубиват един по един - известен режисьор се хвърли от моста, талантлив артист като Сеймур се уж предозирал, сега и Робин Уилямс, велик талант и комик изведнъж някак си видите ли в депресия бил... тези, които се съгласиха да служат на екранните кръвопролития и манипулации обаче тънат в разкош: като Анджелина Джоли, Никълъс Кейдж, Ръсел Кроу.

Въпреки медийните инсинуации великите таланти и непримирими души като Робин Уилямс не се пропиват, не се дрогират и не се самоубиват. Убиват ги, а след смъртта им ги очернят. Много си личи, когато форумните ченгета и продажни медии получат спусната отгоре задача – започват да бълват лъжи на килограм. Сега задачата им е на всяка цена да очернят Робин - на мъртвите костите разравят и плюят върху пресните им гробове. А и нали е умрял и няма как да стане от гроба да се защити великият Робин...
      На вас ще кажа сатанисти глобалистки: - Не можете всички талантливи американски актьори, които не са съгласни с диктата на ционизма в американското кино, да избиете и всички все наркозависими и депресирани да изкарате. Депресираните сте вие, убийци и слуги на смъртта, защото нищо хубаво не можахте да съградите, а само рушите и мърсите таланта на другите, живота и децата им.
      Робин критикуваше американската система и хората го слушаха. Едно от последните послания на Робин Уилям - нарича се "Оръжия за саморазрушение" –https://www.youtube.com/watch?v=DiCxqbT2Ru8. В това свое публично и много успешно шоу Робин е искал да ни предупреди да се пазим от дяволските медийни и филмови внушения! По примера на незабравимия Джордж Карлин, той осмива лицемерието на американското общество, превърнало гей браковете, порното и лъжата в своя култура. Затова и плати с живота си... И не само той.

Почивай в мир, Робин - ти не продаде душата си на дявола!

Америка обаче загуби - един по един тя губи цвета на нацията си, талантите и достойнството си...
    • от Aliya
      Изчезват безследно млади момчета и момичета някак си по сценарий от един и същи пъклен ум измислен!
      Обикновено ги виждат за последно как нищо неподозиращи се отправят за среща с "приятел" или просто "познат" - млад човек като тях (случаят с Николай Йорданов), или семеен приятел (случаят с Мирослава от Перник).
      И след това ни вест ни кост - дълги безсънни нощи за безутешните близки... и дежурният полицейски отговор - "работим по няколко версии" ... разбира се, колкото се може по-дълго.

Докато един ден страшната истина сама се разбулва - намерено е поредното обезобразено от нечовешка жестокост младо мъртво тяло - рязано с нож, след това обгаряно или просто заравяно надълбоко, за да се прикрият следи!
      И се започва едно скалъпване на версии безброй - коя от коя по-абсурдно недомислена! ... но пък умело объркваща умовете на хората така, че да не ровят по-натам... и да не си задават неудобно страшни въпроси.
      Дори и да се намери прекият извършител на жестокото убийство, приписват му се абсурдни мотиви - убил с неоправдана от нищо хирургическа жестокост заради "парче кашкавал", или заради "откуп от приятеля на сестра й (дето не й е точно приятел)" и прочие небивалици за малоумни!

И никога, ама никога не се допуска дори и лека възможност за по-дълбоки мотиви - като например търговия с човешки органи (все още живи и туптящи) от млади хора.
      А отдавна се знае, че България е на едно от водещите места в света по снабдяване с човешки органи. И че един орган струва десетки хиляди евро - достатъчно изкушение и за необвързаните с мафия структури алчни умове.

Защо обаче цари абсолютно медийно, полицейско и съдебно медицинско затъмнение по този въпрос!? Защо въпреки десетките майки от цяла България, проплакали за изчезналите си деца, никой не разрови по-надълбоко и по-нависоко тази воняща клоака на човешката алчност!?
      Вече един високо поставен съдебен медицински експерт се самоуби, за други се изнесоха спорадични данни за връзка със задокеански клиники за донори на органи. След това нещата удобно се потулиха, а съдебно - медицинският републикански връх остава непокътнат и несменяем - независмо от сменянето на партиите по върха.

Сформираната парламентарна комисия за наблюдаване на полицейското разследване на жестокото убийство на Мирослава от Перник официално се оплака, че на дейността й е пречено от парламентарни депутати. ... И нищо отново ... мълчанието на агнетата е страшно... защото никога не се знае кое ще е следващото за заколение!
      Нагледахме се на показни полицейски акции - "Наглите", "Кокаиновите крале" и прочие заглавия за пред медиите.
      А за операция "Касапите" никой и дума не обелва - дори и когато жестокостта на "касапите" е потресаващо очеизбождаща!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.