Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, определено с компютрите се гледаме по вежди строго, но това не ми пречи да разбера че ми работят прекалено много услуги, на лаптопа 56, на настолният компютър 75- някой ще каже ли дали това е нормално

RpcErtMapper,  policyagent, lanman workstation, lanmanserver, rasman, rasauto иииииииии една купчина други. Пробвах да спра някой- някой успях, други разбрах че зависят от други програми и ми бе отказано

Има ли някаква програма която да каже този спри, този остави- попадна ми някаква статия в дигитал.бг за тази  TN Process Explorer, някой ползувал ли я е и да каже нещо.  Въобще всякаква помощ е добре дошла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, v_tin написа:

Здравейте, определено с компютрите се гледаме по вежди строго, но това не ми пречи да разбера че ми работят прекалено много услуги, на лаптопа 56, на настолният компютър 75- някой ще каже ли дали това е нормално

RpcErtMapper,  policyagent, lanman workstation, lanmanserver, rasman, rasauto иииииииии една купчина други. Пробвах да спра някой- някой успях, други разбрах че зависят от други програми и ми бе отказано

Има ли някаква програма която да каже този спри, този остави- попадна ми някаква статия в дигитал.бг за тази  TN Process Explorer, някой ползувал ли я е и да каже нещо.  Въобще всякаква помощ е добре дошла

Ако машините ти работят си гледай кефа и не се гледайте строго. След като не разбираш не пипай процесите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Ако машините ти работят си гледай кефа и не се гледайте строго. След като не разбираш не пипай процесите.

За работа работят, ама тези услуги ми се виждат прекалено много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За работа работят, ама тези услуги ми се виждат прекалено много

Не пипай нищо, щом нещо работи. Това е златно правило. Не се сърди, говоря сериозно.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

или се е наял с буби което е типично за джамовете или от ЦРУ яко го слушат.. майтап бе Уили :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, v_tin написа:

Вместо да се бориш с вятърни мелници и да си създаваш излишни проблеми, главоболия и неприятности със спирането им, си оптимизирай и настрой машината и операционната ти система и ги оптимизирай, можеш да помислиш ако е бавна например да обновиш хард диск, процесор, рам памет, видеокарта и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПЪРВО - не си указал за коя версия на Windows става дума!
За Windows 10 може да се приложи т.н. Split Threshold for Svchost

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, DarkEdge написа:

ПЪРВО - не си указал за коя версия на Windows става дума!
За Windows 10 може да се приложи т.н. Split Threshold for Svchost

Става дума за седмица и на двата компютъра

преди 22 часа, grizly написа:

Вместо да се бориш с вятърни мелници и да си създаваш излишни проблеми, главоболия и неприятности със спирането им, си оптимизирай и настрой машината и операционната ти система и ги оптимизирай, можеш да помислиш ако е бавна например да обновиш хард диск, процесор, рам памет, видеокарта и т.н.

Заеби не си струва, съжалявам че пуснах темата- лаптопа е на 10 години, компа е на около 8. Не си струва обновяването на нищо. По добре всичко ново и това е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за седмица и на двата компютъра

Я ги Сканирай за вируси и буби ей така за спорта че да не се окаже именно това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.