Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте,

до сега съм ползвал само споделен хостинг. За първи път поръчвам облачен сървър.

Свързах го с домейна и според съпорта всичко е направено както трябва.

Проблема е, че когато кача нещо в хоум директорията - нищо не се отразява. Чудя се дали нещо не бъркам и дали има нещо различно при сървърите в сравнение със споделения хостинг?
Уточнявам че сървъра е конфигуриран (т.е. не е нает сървър).

Kогато заредя домейна ми изписва:

Цитат

Not Found

The requested URL / was not found on this server.

А когато заредя директно ИП-то - бяла страница.

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, какво използваш за уеб сървър, Apache, друго ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано не знам.

Ползвам първия план - https://www.ns1.bg/servers/cloudservers.php

Каква е разликата между сървъра и споделения хостинг? Аз имам някакви познания, но може би изпускам нещо съществено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатно преместване

NS1.bg ще премести всички ваши сайтове на новия ви сървър безплатно, без прекъсване и без загуба на данни. За да преместим сайта ви на свой собствен сървър ни трябват вашето одобрение и данните за вход до стария сървър. След преместването ще проверим дали сайтът работи нормално и ще помогнем с насочването му към новия сървър.

Защо не се възползваш от ТАЗИ УСЛУГА, а се МЪЧИШ САМ?

Разликата между споделен хостинг и собствен сървър е описана точно под плановете отдолу...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото ползвам тестови сървър и не ми е удобно да ангажирам спорта със неща които би трябвало да знам щом поръчвам сървър.

Всеки може да вземе тестови сървър. Повече инфо тук - https://www.actualno.com/sciencelogy/naj-golemijat-problem-za-sajtovete-e-sigurnostta-komentar-ot-hosting-kompanija-ns1bg-news_696891.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.