Премини към съдържанието
BlazzgroM

Проблем със плейлист в YouTube

Препоръчан отговор

1830979425_8-10-2018-20-37-34.thumb.png.0b910a3a769472fd49fba3c5ee836173.pngЗдравейте, от няколко месеца насам , незнам ъпдейт ли е на youtube  или нещо друго , но като си пусна плейлиста от видеата които съм харесал ( главно е само музика ) и като стигне до 16-17 песен и ми паузира клипа . Пробвах го няколко пъти , и всеки път спира на ссъщото място . Ако някой знае как се оправя , ще съм благодарен , защото преди лаптопа ми е вървял цяла вечер с плейлиста от liked videos  и не е спирало до сутринта  а сега върви 20 мин и спре ... . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, BlazzgroM написа:

[...]като си пусна плейлиста от видеата които съм харесал ( главно е само музика ) и като стигне до 16-17 песен и ми паузира клипа

Изтегли си NoSleep: https://mega.nz/#F!AUtx3AoA!9TjoWIeKcV4h9ZawptT9zw

Разархивирай двата файла в някоя папка или направо цялата им папка "NoSleep_0" например в Program files и си направи пряк път до NoSleep.exe...

Пускаш го да бъде отворен докато YouTube е пуснат и нямаш грижи. Програмката има само една иконка долу вдясно до часовника и мести курсора с по един пиксел наляво - надясно на всеки 30 секунди. Поне доколкото помня - така беше !

YouTube верояртно следи за активност, с цел гледанията да бъдат реални, доколкото е възможно. Тоест да не бъдат само слушания. :)

ако пък я поставиш и в Startup папката на Windows - ще се пуска сама със зареждането на системата. Така няма да ти угасва екрана или да се приспива/хибернира/изключва компютъра сам, в зависимост от настройките.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Забрани screen saver
2. Стартирай Control Panel > Power Options >кликни Change Plan Settings който е срещу активния план > кликни Change advanced power settings > скролирай до Multimedia settings  и избери Prevent idling to sleep. Кликни Apply, OK
m.
168704d1513620931-add-remove-when-sharing-media-power-options-windows-when_sharing_media_in_power_options.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

1. Забрани screen saver
2. Стартирай Control Panel > Power Options >кликни Change Plan Settings който е срещу активния план > кликни Change advanced power settings > скролирай до Multimedia settings  и избери Prevent idling to sleep. Кликни Apply, OK
m.
168704d1513620931-add-remove-when-sharing-media-power-options-windows-when_sharing_media_in_power_options.png

преди 2 часа, Freem@n написа:

Изтегли си NoSleep: https://mega.nz/#F!AUtx3AoA!9TjoWIeKcV4h9ZawptT9zw

Разархивирай двата файла в някоя папка или направо цялата им папка "NoSleep_0" например в Program files и си направи пряк път до NoSleep.exe...

Пускаш го да бъде отворен докато YouTube е пуснат и нямаш грижи. Програмката има само една иконка долу вдясно до часовника и мести курсора с по един пиксел наляво - надясно на всеки 30 секунди. Поне доколкото помня - така беше !

YouTube верояртно следи за активност, с цел гледанията да бъдат реални, доколкото е възможно. Тоест да не бъдат само слушания. :)

ако пък я поставиш и в Startup папката на Windows - ще се пуска сама със зареждането на системата. Така няма да ти угасва екрана или да се приспива/хибернира/изключва компютъра сам, в зависимост от настройките.

Гайс , проблема не е от скрийнсървъра . Проблема е от самия youtube .  Както ви казах вече , стоял цяла вечер включен , и нямаше никви проблеми . А и същото става при активно ползване на лаптопа . В смисъл да речем си обработвам някоя снимка и си пускам музика от youtube на плейлист и след 15-20 мин ми го цъкне на пауза , и след като го подновя , след същото време ми го паузира пак и е мн досадно това . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в кой браузър става това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

А в кой браузър става това?

Chrome , не съм пробвал дали е така със другите , иначе имам и Opera и Mozila 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, BlazzgroM написа:

[...]А и същото става при активно ползване на лаптопа . [...]

Значи, онази програмка трябва да е активна и прозореца на Chrome да е на фокус и също така, до колкото знам - курсора да е в неговите рамки (вътре някъде из пространството на YouTube страницата...) ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Freem@n написа:

Значи, онази програмка трябва да е активна и прозореца на Chrome да е на фокус и също така, до колкото знам - курсора да е в неговите рамки (вътре някъде из пространството на YouTube страницата...) ...

Ясно . Защото преди не беше така . 

Изпробвам в момента , ще  пиша ако има резултат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Freem@n написа:

Няма ефкет , остаех youtube отворен програмата беше вкл. обаче пак ми го паузира .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.