Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

HP Compaq 8200 Elite Ultra-slim PC - Removing and Replacing the Graphics Card

You will need to get the 180W P/S. - ти каза, че твоето е 230W, но не е лошо да се провери пак (да не е 230V).

За кой pcie expres точно питаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам там къде съм го гледал това за 135/180W е било за 8300 модела, а този вероятно е 8200.

Време е да лягам явно :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво мислите за оделния pcie expres + оделното занхранване ще стане ли работата ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен колко е приложимо за твоята система - честно в момента не ми е до това да търся, но не мисля, че ще ти е удобно. Мисля, че има някой по-компетентен по този въпрос във форума, предполагам ще получиш конкретно мнение.

Ако мислиш занапред да играеш сериозни игри, то тогава или смени предназначението на тази система (примерно остава за браузване, филми, музика) или я продай за да можеш да събереш един по-сериозен бюджет и да си закупиш нещо друго/ново. Най-важното е да си изясниш ти какво точно искаш, а после да се измисли и как да го постигнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.