Премини към съдържанието
Grafa10

От къде в България може да се закупуват аксесоари за телефони предимно калъфи

Препоръчан отговор

Здравейте нов съм тук и за първи път пиша нещо такова. Бих искал да знам от къде в България може да се закупуват аксесоари за телефони предимно калъфи. Може ли сайтове, за да мога да разгледам ?

Благодаря, предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отникъде. Всички внасят директно от Китай, през eBay, AliExpress, и др. подобни сайтове. И продават в Olx-а на дребно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

Отникъде. Всички внасят директно от Китай, през eBay, AliExpress, и др. подобни сайтове. И продават в Olx-а на дребно. 

Т.е. навсякъде.

https://www.google.com/search?q=гсм+калъфи&ie=utf-8&oe=utf-8

В големите вериги - технополис, техномаеркет и т.н. също има много аксесоари. Продават се не само в OLX!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам аксесоари на ниски цени, които да продавам след това в моя сайт, а не на високи знам, че във всички големи вериги има, но аз искам на едро, за да може да ги взимам на ниски цени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си се уточнил, въпреки че колегата горе те е разбрал правилно. И аз не знам тук да има такива места. Всичко се внася отвън (Китай).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пропуснал съм да уточня, грешката е моя, но благодаря за бързите отговори, които ми дадохте !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Grafa10, фирма имаш ли отворена или ей така ще си продаваш? Ако имаш, то свържи се с SkyPhone за сътрудничество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.