Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ за Hyperlink във FrontPage?

Препоръчан отговор

Някой може ли да помогне за следното:

Направих две страници със FrontPage2003 и като се опитам на една от думите /която е маркирана/в първата страница да направя Hyperlink към втората сраница не става. Излиза ми, че е подчертана и, че е зададен линк но като превключа на Preview не се отваря втората страницата.

Предварително Благодаря.

Редактирано от baio (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой може ли да помогне за следното:

Направих две страници със FrontPage2003 и като се опитам на една от думите /която е маркирана/в първата страница да направя Hyperlink към втората сраница не става. Излиза ми, че е подчертана и, че е зададен линк но като превключа на Preview не се отваря втората страницата.

Предварително Благодаря.

По принцип ако съм разбрал правилно искаш от хиперлинка от едната страница да води към текст в другата,ако е така трябва да маркираш текста от втората страница и да дадеш от менюто insert->bookmark.След това запазваш страницата.В другата страница даваш insert hiperlink и посочваш вече запазената страница и от контекстното меню избираш bookmark.там трябва да се намира и вече въведената bookmark.И вече,който натисне на линка ще го отвежда до този дума или този текст във втората страница.Ако аз не съм разбрал правилно дай някакви screenshots,за да можем да се ориентираме и да ти помогнем :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли да ми кажеш от къде да си изтегля въпросната програма

Ако имаш AIO диска на Microsoft Office 2003, там я имаш тази програма!!!

Ако го няма от ТУК можеш да го дръпнеш!!!

SCREENSHOT.png

70db6c1e45.gif Ако знаеш Испански в тази страница пише как се прави web странаица!!!

Успех!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SCREENSHOT.png

70db6c1e45.gif Ако знаеш Испански в тази страница пише как се прави web странаица!!!

Успех!!!

Много ти благодаря :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SCREENSHOT.png

Успех!!!

angry.gif правилата ...

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
angry.gif правилата ...
Не мисля че е против правилата, защото до колкото знам Microsoft Office 2003 е законна програма!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
SCREENSHOT.png

Успех!!!

A тук на български biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване