Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Накратко  да разкажа каква е ситуацията. Имам  интерес и желание  за развитие  в  тази сфера. До момента съм прочел 3-4  книги  свързани с адобе фотошоп , илюстратор и тн.Но искам да подходя по професионално и  желая да запиша курс по графичен дизайн. Имам  колебание, а нямам  никой  познат в тази сфера ,който да попитам,за да ми даде обективно  мнение    за  достатъчно адекватен и полезен курс.  Последните няколко седмици   скролвах из нета и  посетих няколко  школи , с които  разговарях  зада ми  дадът обща престава за техните курсове. За момента  съм се спрял на  няколко  школи като софтуни криейтив , дизайн академи, дивайс експерт, мултитрейн. Бих желал  да попитам  кой от  изброените от мен  би бил  най добрия  избор , а също и ако има някоя школа,която не съм изборил  да кажете,дали  и коя си струва . Съжалявам се предварително,ако съм нарушил някое от правилата на форума   неволно .  И се извинявам,ако  не съм в правилната тема  . Просто  времето  ме притиска и трябва да  направя доста бързо решение. Благодаря  предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.