Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес след като си взех новите слушалки останових, че предните букси за микрофон и аудио не работят. Когато сложа жака за аудио изобщо не показва, че има включени слушалки. От микрофона се чува само шумене. Пробвах с 3 чифта слушалки и с всички едно и също! Отзад буксата за аудио си работи, но няма такава за микрофон,а на мен ми трябва. Някакви предположения?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо провери дали са свързани вътре към дъното. Много ме съмнява, че не са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тези букси ги ползвах 2-3 години докато постепенно не издъхнаха, слушалките започнаха да прекъсват както и микрофона. Преди малко правих опити да въртя жака за микрофон и взе че ми се чу гласа за съвсем кратко но дотам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се обърнеш към сервиз да ти ги ремонтират. Очевадно не можеш сам, а едва ли имаш подходящи инструменти и измервателен уред.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а има ли възможност да ги сменя сам на цяло? 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Vladislav Vladov написа:

Добре, а има ли възможност да ги сменя сам на цяло? 

Предния панел е много нежен. Може да е окъсил, може да нещо да се е разпоило, а може и да се е откачил. Трябва да се отвори компютъра и да се види.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е кутията ти?

Име, модел, снимка, нещо :)

Конкретен модел на дъното да го видим как така няма букса за микрофон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са двете букси между двата реда от USB портове на задната страна на това дву-процесорно чудовище?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо и аз това гледам:

https://www.dell.com/downloads/global/products/precn/en/dell_precision_t5500_specsheet.pdf

stereo line-in and headphone line-out on back panel; microphone and headphone connector on front panel;

През това "stereo line-in" не може ли да се включи микрофона? Най-вероятно трябва да се активира от контролния панел за звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и на тази снимка има два 3,5 мм аудио жака :)

Тя онази снимка си личи, че е от магазин (малко ми мяза на R-Маниата, ама май не е - няма го стикера на кутията).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включи си микрофона в свободната букса (line-in) и ако не тръгва си го настрой през контролния панел, както ти казах по-гре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значии пак бързам да се радвам! Още няколко минути след като го подкарах спря да работи. Чува се единствено ако пусна музика, но не и гласът ми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.