Премини към съдържанието
Stefan Caromov

Търся една малка програмка, чието име не знам

Препоръчан отговор

Здравейте, търся една малка програмка, за жалост не и знам името, ако въобще има такова. Преди години си бях намерил .....е сега какда го олбясня.... значи отваряш програмата и тя си стои почти прорачна е и можеш да чертаеш прави линии върху нея, след което с един клик линиите се трият,. Помня че си я отварях, докато играя една игра и с програмата си помагах да си направя линия за точния път, минавам го, кликам и линията чезне, като "платното" да го наречем така си стои

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми не знам, ако дадеш линк, ще кажа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google > PicPick [Enter]

Ако ли не като хапна, мога да мина направо да ти я инсталирам :)

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нее благодаря, ще се поразтърся, благодаря, ще пиша удачни ли са 

Не, тази и гледах клип, не видях да прави линии, нито да е трансперант - прозначна почти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Stefan Caromov написа:

Преди години си бях намерил .....

Сигурно си бил пиян, щом сега никак не я намираш. Може и сега да си пак така, щом другите ти я намират без въобще да са я ползвали някога и да я познават.

преди 5 часа, Stefan Caromov написа:

Не, тази и гледах клип, не видях да прави линии, нито да е трансперант - прозначна почти

http://www.presentation-assistant.com/screen-draw.htm
Presentation Pointer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, сега ще я туствам 

Не е и тази, Как да се изразя правилно, значи, отварям програмата и всъщност тя е едно платно почти прозрачно, отварям си играта и мога да наслагвам върху играта въпросното платно и чертая пътя от точка А до точка Б, сама си правеше прави линии 

А сега от тази направих някаква чертича , деинсталирх програмата , а чертичката си ми стои

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Stefan Caromov написа:

А сега от тази направих някаква чертича , деинсталирх програмата , а чертичката си ми стои

Стои защото при деинсталирането не си излязъл от програмата и дефакто не си я деинсталирал успешно като са останали някои файлове на програмата. Преинсталирай за да деинсталираш както трябва. По моему това е програмата, прави прозрачни рисунки на екрана и то само като мърдаш мишката без да я натискаш, задържайки бутон CTRL.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Mlechko написа:

Стои защото при деинсталирането не си излязъл от програмата и дефакто не си я деинсталирал успешно като са останали някои файлове на програмата. Преинсталирай за да деинсталираш както трябва. По моему това е програмата, прави прозрачни рисунки на екрана и то само като мърдаш мишката без да я натискаш, задържайки бутон CTRL.

Прав си, не съм догледал снощи. Работата е, как да се изразя....все едно върху рисунка слагаш оризова хартия, правиш прави линии, след това местиш оризовата хартия, така че линията да съвпадне с входа и изхода на рисунката и ти е като показател. Това ми трябва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Stefan Caromov написа:

Прав си, не съм догледал снощи. Работата е, как да се изразя....все едно върху рисунка слагаш оризова хартия, правиш прави линии, след това местиш оризовата хартия, така че линията да съвпадне с входа и изхода на рисунката и ти е като показател. Това ми трябва 

Аха... Нещо като да местиш чертежите. Микрософт Windows 10 си имат най-добрия молив! Отваряш Edge браузъра и започваш да чертаеш от бележника Web Notes. На видеото се вижда колко е гъвкав и плавен и как да си вземеш чертежа. Така можеш да правиш висококачествени картини, а не ниско качество JPG.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам и това ка ще ми свърши работа. Точната цел ми е върху работеща игра да насложа нещо, което да е почти прозрачно, върху него да чертая права линия от а до б, след което наслаганата линия да преместа до други два обекта, чрез разместване на насложеното нещо . Не знам как по - точно да се изразя. 

Как я забравих тая програмка мамка и..... представи си, че върху монитора слагам найлон, с флумастер чертая линия, след което местя найлона по монитора, докато линията не съвпадне с други два обекта

П.П. Нещо като това

https://1drv.ms/u/s!Alr3F5Hv2ZyKg41a2R7nZB4FcE5BmA

Но да прави една линия, не толкова много, като се направи линията въпросното платно да го нарека, да може да се премести , за да може вече направената линия да пасне като начало и край с други два обекта. Също така, да стои насложено върху играта. Това, което намерих не може. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко да обновя темата, намерих си програма, която може да направи прозорците прозрачни, казва се Vitrite. С нея си отварям пейнта и си го правя до толкова прозрачен , колкото ми трябва. Тук идва следващото питане - как да накарам пейнта да е винаги отгоре върху отворената игра и да мога да си играя на играта, но пейнта с начертаната линия да ми стои като помощник 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си тази "забождаща прозорците" програма: https://efotinis.neocities.org/deskpins/

ИЛИ си избери някоя или някои други от тук: 10 Tools To “Always On Top" Any App In Windows 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти ще пробвам суга 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.