Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Забелязах, че тия дни почти ежедневно излизаха версии на месинджъра. Явно има промяна, защото до сега, когато някой ми прати снимка по месинжър, тя автоматично се записва в Галерия - Месинжър. Сега изпратените снимки си стоят в чата и се записват само, ако се маркират снимка по снимка и се натисне Запис. Някой да е забелязал нещо подобно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи автоматичните ъпдейти на Google Play Store, ако не са изключени... ако си с Android ... след което (пак важи само ако си с Android) :

Просто си изтегли тази по-стара версия 180.0.0.16.76 :

https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=464524

... и готово.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

За сега ще го оставя така, с надеждата хората да "писнат" и да се върне старото положение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старото приложение няма да се върне, освен ако не намериш бекъп на по-стара версия извън гугъл плея, както аз направих. Но това със снимките би трябвало да се оправи лесно от настройките на месинджър. Другият вариант е да му забраниш достъп, което си е по-сериозно и като запазваш снимки доброволно ще ти е трудно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Raze написа:

Не става, защото най-горната опция я няма.

Току-що пак се обнови гадината ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.