Премини към съдържанието
Mr.n0b0dy

Възстановяване на изтръгнати писти за запояване

Препоръчан отговор

току-що, peppone1 написа:

В конкретния случай на автора, буксата се държи за корпуса, така че първо той се е отпоил и след като се запои отново, не е нужно да се залепват пистите под крачетата.

Не знаем какво е, ако приложи снимка ще добием представа, до тогава е на сляпо всичко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, peppone1 написа:

Времето ще покаже, днес ви е ден за сдобренията и един клиент днес опита да се сдобри с мен, но не съм толкова наивен. Утре ще сте пак същите, промяната е дълга и трудна. Това което написах бе едно от ранните мнения във този форум, но явно за да се оцени трябва да го повторя.

Аз, Пепе, нямам дни за сдобрения и за караници. Държа се с всеки така, както си е заслужил. Както се казва - каквото сабя покаже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Колев60 написа:

Спокойно можеше да направиш снимки от двете страни на платката и куплунга за да ти се даде препоръка как да действаш. Нали разбираш, че не всеки си представя какво си сътворил и как искаш да го поправиш? Иначе, наистина та макар и на майтап ще те накарат да пробваш със хилтито за бетон. Трябва да се сещате, че когато питате за специфични ремонти, последните трябва да се огледат от тези, които са се нагърбили да ви дават съвети! Другият начин е сервиз в който има хора, които ще го направят.AAUUXX е препоръчал сребърна паста, но това е за техничар човек, който го е правил нееднократно. Накрая виж какво е написал на изречението си. Дядо Митьо от Самоводене казваше тази фраза: "Ако от всяко дърво ставаше свирка, от моя х*й щяха да направят  кавал."

Хаха ами иронията е, че аз работя в сервиз и ми донесоха телефон с разбит USB порт, но порта е на отделна малка платка която за моя радост щях да подменя и без да има нужда да отпоявам с горещ въздух порта. Просто моделът беше тазгодишен и все още дори и в Алито нямаше части за този модел. А отпоих порта за да видя има ли такъв който мога да пригодя, но не намерих!

Така, че запоих обратно порта и върнах телефона.

Снимка няма как да кача защото нямам микроскоп, а и вече телефончето не е при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 5 месеца се занимавам официално с това? Грешки не стават ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.