Премини към съдържанието
goodly

Избор на кола над 2006г до 6000лв,

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да направя избор на кола до 6 000лв и ако е внос да ми излезе още към 1000лв. Колата да е 2006г и над. Да не е повече от 150к.с и до 2,0 куб. Механична кутия задължително.

Искам голям багажник да събирам половината навес бурканите от село КОМБИ. Искам да има добър външен дизайн по възможност тунинг но това нека да бъде на последно място може и без тунинг. Тъй като има много време до след нова година искам да събера информация като колко ще ми гори, какви проблеми може да имам, какви двигатели да избягвам. Колко скъп ще е ремонта ако евентуално нещо се скапе и колко ще е обслужването като ми предстои да го правя.

Спрял съм се на  Opel Vectra OPC,NAVI,1.9CDTI , Audi A4VW PASSAT

Екстрите не ме вълнуват без значение искам да направя правилния избор за да нямам главоболя. Може би скачам на високо и ако се наложи ще мина на по малък мотор, важното е да знам какво ще ми струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Kamen Zhelyazkov написа:

А мислил ли си за ван ?

Нещо такова https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11539314691368741&slink=8iny1e

За него минивана е комби! Чети! Човека ако знае какво търси, аз си режа главата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хора си мислят, че купуваш колата и това е, няма да даваш повече пари, да, ама не. 

При Audi отиваш на скъпа поддръжка, не е за всеки джоб. Не знаем колко пари можеш да отделяш за ремонти и обслужване.

Opel е по-евтин за поддръжка, имах Opel Vectra C, 2.2 дизел, в края на 2004, ремонтите не бяха кой знае колко скъпи в сравнение със сегашната ми кола - Audi A5. 

Би ли споделил сега с каква кола си, за да се ориентираме малко или много? Имаш ли жена, деца? За нещо като VW Sharan мислил ли си? Когато ти се наложи нещо сравнително голямо да превозваш, то махаш задните седалки и се освобождава доста място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм с opel astra combi 1999г 1.7 68к.с. данъка ми е 19лв. Без деца само жена но до година може и дете да имам. Общ доход 1300/1500лв.

Не ми трябва да свалям седалки за нещо по голямо за побиране. Искам малко стил нещо по мощно и удобно и комфортно. За шаран не съм се замислял за семейна кола, но ще си помисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи в момента си с Astra F. Не ти препоръчвам от новите астрички да взимаш, защото са си теснички.

Вариант също ти е Skoda Octavia, Ford Focus. Mazda 6 също е вариант, но знам, че имаха проблем с ръждата и не съм сигурен кога вече е оправен.

Mercedes - Benz C класа също може да поразгледаш. 

Какви са личните ти предпочитания - дизел, бензин? Защото от по-новите бензинови двигатели не всички стават на газ(всъщност стават, но горят и бензин, и газ), ако си го мислил като вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, goodly написа:

Искам да направя избор на кола до 6 000лв и ако е внос да ми излезе още към 1000лв. Колата да е 2006г и над. Да не е повече от 150к.с и до 2,0 куб.

Спрял съм се на  Opel Vectra OPC,NAVI,1.9CDTI , Audi A4VW PASSAT

На тези пари, тези коли, ще ги намираш само от Враца и Перник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Монтана има добри попадения, но не помня имената на добрите автокъщи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Expert написа:

Значи в момента си с Astra F. Не ти препоръчвам от новите астрички да взимаш, защото са си теснички.

Astra F се произвежда до 1998г.!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ivan_pop написа:

Astra F се произвежда до 1998г.!

Значи полицейските астрички. Astra G.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ще я паркираш? Понеже на мода е хвърляне на боя върху колата. Драскане върху стъклото също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Ivelin _ написа:

Прави ли ти впечатление от коя страна е волана?

А на теб?На мен не ми прави ,защото си е отляво,ти ако не си свикнал да е там, може да си впечатлен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитанията са ми дезел.

Имам вече избор за този Ford Focus и Mazda 6 Facelift . Макар форда да е с по малък двигател за сметка на това ми изглежда по висок което е добре за мен. Влиза и в малкия данък. Интересно ми е само как се води този форд щото гледам че е по нов модел, видях че някъде пишат TITANIUM тъка ли е ? И някой ще ми каже ли по подробно всичко което знае за тези две марки. Някой имал ли е допир до тези две марки/модели. Как е вътре удобно ли е във форда понеже ми изглежда големичък но отзад как е. Колко е поддръжката смяна на филтри, ремъци, ролки. Дават ли грешки във системата, кои части най-много се чупят и колко скъп е техния ремонт/подмяна. Искам да извелика възможно най много инфо за двата автомобила за да избера единия. Както казах в началото на темата имам много време до след нова година тъка ще мога да се подготвя добре до тогава и да дебна своята кола. Също тъка предложенията за ван са много добри и ще си помисля много за това имайки в предвид това което ме очаква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.