Премини към съдържанието
Klijes

Как се публикува снимка до целия свят?

Препоръчан отговор

Здравейте!

Има ли някакъв сайт или начин, където като кача снимка, да бъде видима от целия свят ... нещо като youtube ... да се появява в гугъл и навсякъде, където е възможно? Питам така, защото примерно като си кача снимка в профила във фейсбук, я виждат само приятелите ми. Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Klijes написа:

Здравейте!

Има ли някакъв сайт или начин, където като кача снимка, да бъде видима от целия свят ... нещо като youtube ... да се появява в гугъл и навсякъде, където е възможно? Питам така, защото примерно като си кача снимка в профила във фейсбук, я виждат само приятелите ми. Благодаря! 

И защо е нужно да те види целия свят?
Ако света има нужда да те види, снимката ти във фейсбук е напълно достатъчна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качваш я на хостинг като imgur и я виждат всички (с изключение на тези със "специален режим", "цензура" го наречи ако искаш)... стига да я потърсят.

Редактирано от killchain (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говоря за моя снимка или на някой друг човек ... просто нещо, което съм видял и снимал някъде например. Както по филмите, когато се качи снимка някъде в интернет, на другия ден всички са я видяли и знаят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Flickr .

Първо си правиш акаунт. При качването задаваш параметри "Видима за всички" и "Да се открива с търсачката" (те са по подразбиране). И снимката ти става видима от целия свят.

Което, разбира се, не означава, че целият свят ще я види :) . Това е невъзможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключовата дума е етикет/tag
Създаваш множество етикети, по които да бъде индексирана снимката от роботите - колкото повече етикети, толкова по-нагоре в резултатите на търсачките.
На следващия ден след качването на снимата правиш търсене по етикетите и проверяваш до къде е. Ако трябва добавяш още етикети.
Как да тагна в imgur

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.