Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Има ли някакъв сайт или начин, където като кача снимка, да бъде видима от целия свят ... нещо като youtube ... да се появява в гугъл и навсякъде, където е възможно? Питам така, защото примерно като си кача снимка в профила във фейсбук, я виждат само приятелите ми. Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Klijes написа:

Здравейте!

Има ли някакъв сайт или начин, където като кача снимка, да бъде видима от целия свят ... нещо като youtube ... да се появява в гугъл и навсякъде, където е възможно? Питам така, защото примерно като си кача снимка в профила във фейсбук, я виждат само приятелите ми. Благодаря! 

И защо е нужно да те види целия свят?
Ако света има нужда да те види, снимката ти във фейсбук е напълно достатъчна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качваш я на хостинг като imgur и я виждат всички (с изключение на тези със "специален режим", "цензура" го наречи ако искаш)... стига да я потърсят.

Редактирано от killchain (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говоря за моя снимка или на някой друг човек ... просто нещо, което съм видял и снимал някъде например. Както по филмите, когато се качи снимка някъде в интернет, на другия ден всички са я видяли и знаят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Flickr .

Първо си правиш акаунт. При качването задаваш параметри "Видима за всички" и "Да се открива с търсачката" (те са по подразбиране). И снимката ти става видима от целия свят.

Което, разбира се, не означава, че целият свят ще я види :) . Това е невъзможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много, златни сте! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключовата дума е етикет/tag
Създаваш множество етикети, по които да бъде индексирана снимката от роботите - колкото повече етикети, толкова по-нагоре в резултатите на търсачките.
На следващия ден след качването на снимата правиш търсене по етикетите и проверяваш до къде е. Ако трябва добавяш още етикети.
Как да тагна в imgur

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.