Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 4 минути, acnekt написа:

Сигурно има добавки, които пречат. И нова плей не е https а http,  доколкото знам.

И аз сега забелязах, че пише https и пробвах да махна последната буква и така да го пусна и не става, все си зарежда с това S накрая... https..... 

преди 5 минути, Слави Маринов написа:

Да ги изтриеш и да рестартираш браузъра,пробвай и да изключиш adblock за сайта,макар че се съмнявам да е от това.

Трия ги, и в момента, в който спра се появяват веднага нови и нови и трия непрекъснато. И изключвах adblock-a и пак не става......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, AstralGirl написа:

И аз сега забелязах, че пише https и пробвах да махна последната буква и така да го пусна и не става, все си зарежда с това S накрая... https

Със s си е накрая,остави тия глупости!Е,ще трябва operata да ползваш,че свърши вип брадър!:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Слави Маринов написа:

Със s си е накрая,остави тия глупости!Е,ще трябва operata да ползваш,че свърши вип брадър!:P

Хахахаа е не ми трябва вип брадър.... Няма да инсталирам операта...все ще трябва да си оправя този проблем и няма да се спра докато не стане..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AstralGirl написа:

Хахахаа е не ми трябва вип брадър.... Няма да инсталирам операта...все ще трябва да си оправя този проблем и няма да се спра докато не стане..

Хах,помайтапих се с брадъра.......само така,никакво отказване и никаква опера,това е характер!:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И никакъв Chrome Portable, Никакъв инкогнито режим, нищо, само чат във форума... еми - успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Слави Маринов написа:

Хах,помайтапих се с брадъра.......само така,никакво отказване и никаква опера,това е характер!:wors:

Амии така е, защото този проблем ми е може би от седмица. Преди няколко дни някакси успях да я пусна за малко, след това без да искам затворих сайта и пак "се бъгна" и от тогава е все така. Друго, което.....ми е интересно. Сега пробвах да видя дали и "нова play" където са на запис дали ще се отваря ии от там няма проблем, само онлайн тв...не се зарежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, AstralGirl написа:

само онлайн тв...не се зарежда.

Ми тогава ще гледаш с хрома на запис нещата:))Пробвай да дейнсталираш и инсталираш пак браузъра,само че го дейнсталирай със софт някой,не през уиндоуса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Слави Маринов написа:

Ми тогава ще гледаш с хрома на запис нещата:))Пробвай да дейнсталираш и инсталираш пак браузъра,само че го дейнсталирай със софт някой,не през уиндоуса.

Не, пробвах друго. Гледах настройките на сайта, на "нова плей" и ги направих същите и за онлине тв-то й. Иии след малко ръчкане още се получи най-накрая. За сега...проблемът се рещи. Дано само така да си остане и след това. Но за сега онлаайн тв на нова ми тръгнаааа 

преди 1 минута, DarkEdge написа:

Благодаря, но няма нужда, както казах и туко що в другото съобщение, след малко повече ръчкане, и сверяване на настройките, каквито са в нова плей, такива да са и на онлайн тв, ии най-после тръгна. Дано само се запази така. Благодаря ви още веднъж за търпението и помощта. За сега няма да трия темата, ако стане нещо пак. Благодаря ви, за помощта и лека вечер.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава да споделиш и какви настройки си "ръчкала". Да има инфо за други с тоя проблем.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AstralGirl написа:

Не, пробвах друго. Гледах настройките на сайта, на "нова плей" и ги направих същите и за онлине тв-то й. Иии след малко ръчкане още се получи най-накрая. За сега...проблемът се рещи. Дано само така да си остане и след това. Но за сега онлаайн тв на нова ми тръгнаааа 

Браво!И коя настройка беше различна?Пак че си оправна и знаеш къде да човъркаш:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сега ще кача снимките, (ако успея де), иначе от настройки на сайта, отдолу, където го пише. Просто ги направих същите като тези на сайта от нова плей..

815563120_nastroikitenanovatvkakdaizglejda.jpg.9690448a5b97686e73450acdb8a08c15.jpg

Има още 2 снимки, но са големи по размер и когато успея да ги смаля, ще ги кача.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Аз имам проблем обаче, с nova play, като натисна PLAY бутона рекламата стартира,а след това само черен екран.. 

Screenshot_1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Still Hustlin написа:

И Аз имам проблем обаче, с nova play, като натисна PLAY бутона рекламата стартира,а след това само черен екран.. 

Screenshot_1.png

Adobe Flash ъпдейтнал ли си го до последната му версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Expert написа:

Adobe Flash ъпдейтнал ли си го до последната му версия?

Да. Пробвах и, с други браузъри, ама без успех..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.10.2018 г. в 21:00, Still Hustlin написа:

Да. Пробвах и, с други браузъри, ама без успех..

Явно проблемите със сайта на Нова Тв са си от самата телевизия, а не от нас. Аз вечерта, когато създадох тази тема, след като писах, че се е оправил проблема, половин час след това като затворих сайта, всичко си беше по старому, отново с проблема. Така, че дано по-бързо се оправят, и да можем спокойно да си гледаме тв от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AstralGirl написа:

Явно проблемите със сайта на Нова Тв са си от самата телевизия, а не от нас. Аз вечерта, когато създадох тази тема, след като писах, че се е оправил проблема, половин час след това като затворих сайта, всичко си беше по старому, отново с проблема. Така, че дано по-бързо се оправят, и да можем спокойно да си гледаме тв от там.

Е да,ама ние ги нямаме тези проблеми,нито преди,нито по време,нито след твоя проблем и писането тук:))

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами знам ли..... ако бях такава специалистка, да знам точно къде е проблема, нямаше да пиша тук все пак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ти кажа,че проблема не е в сайта,след като ние нямаме такъв:))Ще трябва да човъркаш пак из дебрите на браузъра:))

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.10.2018 г. в 15:31, Still Hustlin написа:

Странно.. при LIVE нямам проблем, а само при nova play.

При мен е обратното...И не знам как да го оправя. Понякога след половин час "ръчкане" в настройките на сайта тръгва, друг път не. Дава ми някаква грешка             hlsjs: Video file not found

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, AstralGirl написа:

При мен е обратното...И не знам как да го оправя. Понякога след половин час "ръчкане" в настройките на сайта тръгва, друг път не. Дава ми някаква грешка             hlsjs: Video file not found

Преди време им писах, за моя проблем на емайла, но отговора който дадоха пак не реше проблема. А ето и отговора им:

Screenshot_1.png

Flash1.jpg

Flash2.jpg

Flash3.jpg

ПС: Те и HD формат нямат на самата телевизия.. пълна скръб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.11.2018 г. в 0:04, Still Hustlin написа:

Преди време им писах, за моя проблем на емайла, но отговора който дадоха пак не реше проблема. А ето и отговора им:

Screenshot_1.png

Flash1.jpg

Flash2.jpg

Flash3.jpg

ПС: Те и HD формат нямат на самата телевизия.. пълна скръб.

Ами значи, добре, че не съм им писала и аз, както си мислех. Моя флаш е активиран и пак си се пуска (нова онлайн), когато си поиска, направо на магия...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.