Премини към съдържанието
qnkov

Преместване на заредени торенти на друг хард?

Препоръчан отговор

преди 45 минути, qnkov написа:

Проблема е че съм изтрил всички торент файлове, говоря за самото торентче, ако ще са нужни

Без .torrent файловете нищо не можеш да направииш . Трябва да ги изтеглиш за да възобновиш сийдването. Или да ги възстановиш с подходящ софтуер.

преди 47 минути, qnkov написа:

Не схванах дали ще стане. Проблема е че съм изтрил всички торент файлове, говоря за самото торентче, ако ще са нужни. И трябва да са на Делуг пак, защото с Делуг сийдвам едни 300, а с уторент в друг сайт. Там са по-малко, тъй че мога ръчно да ги върна. Просто не ми се искаше да тегля наново всички торент файлове и да ги добавям и хешвам 1 по 1.

Някои хора първо омазват хуубаво нещата и тогава започват да питат...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не съм омазал. Нормално, че никой няма да пази реално 400 торент файла, колкото имам аз зареждани с години. Прост въпрос имах. Ако не става, просто ще ги изтегля наново и добавя. Не е като вчера да съм ги добавил и днес да съм решил от кеф да си сменям харда. 

3 часа работа, колко му е. :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, qnkov написа:

Нормално, че никой няма да пази реално 400 торент файла, колкото имам аз зареждани с години.

Моите винаги ги пазя точно за такъв случай. 400 файла едва ли биха заели повече от 15мб място което на практика е нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, qnkov написа:

Нищо не съм омазал. Нормално, че никой няма да пази реално 400 торент файла, колкото имам аз зареждани с години. Прост въпрос имах. Ако не става, просто ще ги изтегля наново и добавя. Не е като вчера да съм ги добавил и днес да съм решил от кеф да си сменям харда.

3 часа работа, колко му е. :)

Имам 942 торент файла от 2005 насам. ;)
Теглиш .torrent файловете и указваш да се свалят там, където в момента са файловете на торента.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.