Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Има следният проблем! Харесвам едно момиче,тя е на 17 както и аз! Познаваме св от 3-4 години,но не сме излизали често заедно,от тази година тя започна да излиза в нашата компания,винаги ми е харесвала като човек но нищо повече до това лято! Започнах да изпитвам чуства към нея , мисля че и тя има някакви чуства към мен защото, ме търси да излизаме има, ми доверие,говорим си на всякакви теми! На едно събиране тя беше с нейна приятелка, един мой приятел седеше до мен и тя го помоли да се сменят,така тя седеше до мен! Има обаче един лек проблем! Момичето е от друг град и идва предимно лятото,но това не е проблем защото имам възможност да ходя да я виждам периодично! Когато си е в нейнят град излиза и с други момчета (естествено) но си няма приятел,снимат се и прави така че да видя че са се снимали! Другият проблем е че незнам дали и тя има чуства към мен!Знам че по-добрият вариянт е да и покажа с действия че я харесвам , но когато не се виждаме всеки ден е трудно! Моля дайте съвет ,защото аз съм замисли да и кажа че я харесвам,и съм го замисли така: 

Ще и кажа че се познамваме от много време,но от както е в нашата компания нещо се промени и започнаха чисто приятелските отношения да пренинават в нещо повече! Най-големят ми старах е да не се изплаши и да я загубя и като приятел,защото това най-много не искам! Моля помагайте ще бъда много благодарен! Нямам много опит с момичетата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи на марсианците да и го кажат!! Направо ме плашите! Какво значи как да и го кажа??? Казваш го реално!

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости...Казваш й директно, че ти харесва и натам каквото дойде.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Кажи на марсианците да и го кажат!! Направо ме плашите! Какво значи как да и го кажа??? Казваш го реално!

Аз имам чувство, че младежите искат да се движат по наръчник, да им се каже кое как да направят стъпка по стъпка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете да се напънете да съчините стихове или с целувка то аз си падам романтик (който трябва знае)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е яка, дай я насам. Не друго, просто да й обясня на спокойствие чувствата ти към нея. Да те рекламирам нали. :getout:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Аз имам чувство, че младежите искат да се движат по наръчник, да им се каже кое как да направят стъпка по стъпка.

Не, нямаш чувството. Те не знаят къде се намират. Чакаш някой нещо да и каже, да и покаже и си мислят че всичко става за 5 секунди!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не, нямаш чувството. Те не знаят къде се намират. Чакаш някой нещо да и каже, да и покаже и си мислят че всичко става за 5 секунди!

Да де ама тя тази работа не става така, не че ние сме големите експерти, ама се усеща липсата на общуване на живо очи в очи и после проблем.

преди 8 минути, Деянчо написа:

Ако е яка, дай я насам. Не друго, просто да й обясня на спокойствие чувствата ти към нея. Да те рекламирам нали. :getout:

Ти се майтапиш, ама човека се видял в приключение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Може да прочете Той е от Марс тя от Венера или малко поезия все ще изнисли нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

Ти се майтапиш, ама човека се видял в приключение.

Трябва да преглътне срама си и да действа. Какво друго да му се даде като съвет? Как можем ние тук да му помогнем?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Деянчо написа:

Трябва да преглътне срама си и да действа. Какво друго да му се даде като съвет? Как можем ние тук да му помогнем?

Аз дадох малко добри идеи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деянчо написа:

Нищо не може да се помогне в този случай и то във форум, какво има толкова сложно, харесва и казва и го и квот-такова, ако ли не следващата и напред.

преди 5 минути, petie1 написа:

А Може да прочете Той е от Марс тя от Венера или малко поезия все ще изнисли нещо

Те сега не си падат по поезия, кълват на кинти ама това е друга тема...

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, petie1 написа:

Аз дадох малко добри идеи

Поезия та поезия! Голям литерат се оказа ти. А това знаеш ли го?

Цитат

- Госпожице, знаете ли какво е "поема"?

- Да.

- Използвайте думата в изречение.

- Мога да го поема целия.

преди 6 минути, AAUUXX написа:

Нищо не може да се помогне в този случай и то във форум, какво има толкова сложно, харесва и казва и го и квот-такова, ако ли не следващата и напред.

Просто е по-стеснително момчето, а не трябва. Казвам го от личен опит.

преди 6 минути, AAUUXX написа:

Те сега не си падат по поезия, кълват на кинти ама това е друга тема...

Кълват не само кинти, а и едни други неща. Тези други неща са известни като най-известната българска трибуквена дума. :)

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто е по-стеснително момчето, а не трябва. Казвам го от личен опит.

Разбирам, но няма нужда да се стеснява, какво може да се случи в най-лошия случай, да го отреже и какво от това след 5 дена ще си хареса друга.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе да хваща бика за рогите пък кот сабя покаже

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам, но няма нужда да се стеснява, какво може да се случи в най-лошия случай, да го отреже и какво от това след 5 дена ще си хареса друга.

Стеснението е завладяващо чувство, което отхвърля размисъла, логиката и въобще адекватното и трезво разсъждение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стеснението е завладяващо чувство, което отхвърля размисъла, логиката и въобще адекватното и трезво разсъждение.

Така, но нали то е породено от страха от отхвърляне, а в случая като се случи не е нищо фатално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де защо само ние  чоплим въпроса? Автора ни вопъл ни стон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Добре де защо само ние  чоплим въпроса? Автора ни вопъл ни стон

Щото автора е заспал, както и аз ще направя след малко :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личен опит от преди 1 месец. Въпросното момиче е на 19г аз на 18г. За първи път се срещнахме на абитуриенска май месец и бях хлътнал мислех, че е за 3 дни отмина. След това започнахме често да се виждаме от 1 компания да си пишем това онова. Мислех, че ме харесва, че е взаимно дълго овъртах как да и го кажа. Не събрах смелост да го кажа в очите доста съм срамежлив. Затова написах всичко по фейсбук като втори вариант е отряза ме но сега сме приятели. И да винаги го има страха от отхвърляне но по-добре да опиташ от колкото да се измъчваш. 

И  аз мислех, че ме харесва винаги когато и пиша отговаряше когато я питам за на вън отново никога не е отказвала. Веднъж беше на парти казах и сега идвам и отново излезна говорихме си всичко точно но уви само като приятел. Както и да е не опиташ ли няма да разбереш винаги ще има следваща не го забравяй.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Така, но нали то е породено от страха от отхвърляне, а в случая като се случи не е нищо фатално.

Да, но мозъкът ти не разсъждава по този начин. Като си стеснителен всичко ти е като във филм. Представи си напрежението ти докато разопаковаш и включиш скъпи тонколони дали ще свирят, дали няма да има някакъв проблем и т.н. Гадно е това чувство. Аз също съм малко по-спечен, както казах, винаги съм бил такъв и тази си черта от характера я мразя много, защото винаги ме е дърпала и дърпа назад.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Деянчо написа:

Да, но мозъкът ти не разсъждава по този начин. Като си стеснителен всичко ти е като във филм. Представи си напрежението ти докато разопаковаш и включиш скъпи тонколони дали ще свирят, дали няма да има някакъв проблем и т.н. Гадно е това чувство. Аз също съм малко по-спечен, както казах, винаги съм бил такъв и тази си черта от характера я мразя много, защото винаги ме е дърпала и дърпа назад.

Всеки се притеснява малко и .ли много в такива случай, но просто няма смисъл от това.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AAUUXX написа:

Щото автора е заспал, както и аз ще направя след малко :D

Дъртю нема да спиш  купона едва сега почва

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Всеки се притеснява малко и .ли много в такива случай, но просто няма смисъл от това.

Ти ще ми кажеш. Човекът, който го е срам да напише зад колко още ника ще се скрие.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Факт! И това обяснява предимството да бъдеш непукис и да не ти пука особено. За жалост аз не съм от тази категория.

преди 1 минута, simtech написа:

Ти ще ми кажеш. Човекът, който го е срам да напише зад колко още ника ще се скрие.

Чу ли бе, Уриелчо? Веднага казвай тука, ченгетата те хванаха натясно и няма измъкване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.