Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели ! За коледа смятам да си купя playstation 4 защото много искам да го имам, и чух от приятели че на коледа правели големи промоции... Та мисълта ми е може ли да ми кажете колко пари струва конзолата горе-долу когато има коледни промоции ?

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и преди Коледа - на прИмоциите от черния Петък, който тази година се пада на 23 Ноември ... https://www.online-stopwatch.com/countdown/black-friday/;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Freem@n написа:

Може и преди Коледа - на прИмоциите от черния Петък, който тази година се пада на 23 Ноември ... https://www.online-stopwatch.com/countdown/black-friday/;)

Интересува ме на какви цена струват горе-долу по време на промоциите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, но е хубаво да следиш сега преди тях дали не вдигат изкуствено цените предварително, за да ги "намалят" фалшиво именно по време на така наречените промоции...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Freem@n написа:

Не мога да кажа, но е хубаво да следиш сега преди тях дали не вдигат изкуствено цените предварително, за да ги "намалят" фалшиво именно по време на така наречените промоции...

Оки мерси за съвета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ще има на черния петък или по коледа PS4 на промоция никой още от сега не може да ти каже, още по-малко на какви цени. Често магазините обявяват стоки на промоция с голяма отстъпка, но за много малко бройки и често те са вече "свършили" още преди да отвори магазина. Гледай сега по колко са цените за се ориентираш колко е действителната промоция.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бре хора, научете какво е ''промоция'' и спрете да пишете глупости! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди на врачка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.