Премини към съдържанието
Bel1al

Проблем с спирането на YOU TUBE, когато компютъра не се ползва.

Препоръчан отговор

Първо съжалявам ако има тема за проблеми с You Tube, не намерих нищо в търсачката. Та да кажа за какво става въпрос, както писах в заглавието, ако не се ползва компютъра (настолен ако има значение), ми излиза следното съобщение:

Bull-Shit-You-Tube2.png

Търсих и в нета, народа се надява на някакъв скрипт да оправи нещата, ама нищо конкретно не намерих. Някой да знае как може да се реши проблема, ще бъда благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам проблем. Нормално е видеото да иде на пауза, когато спреш щайгата. Много интелигентно даже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не съм обяснил добре :) Аз музиката я слушам, само дето правя нещо друго в момента и ... трябва да ходя да натискам 'Да', за това става въпрос :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Bel1al написа:

Явно не съм обяснил добре :) Аз музиката я слушам, само дето правя нещо друго в момента и ... трябва да ходя да натискам 'Да', за това става въпрос :)

Влез в настройките на power managment и задай опцията хард диска никога да не заспива. Ако това е лаптоп задай тази опция и когато машината е на батерия само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се опитам с няколко думи:

"Проблема" не е при теб. Тубата, както знаем, е платформа за ВИДЕО споделяне>прави се статистика за брой ГЛЕДАНИЯ, а не за "слушания" :)

При тази постановка, как да те накарат да гледаш? Ами, като те накарат да погледнеш мониитора

""

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Емил Костов, той харда е настроен да не заспива:

Power.png

@Street racer Ами нищо чудно да е така :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Bel1al написа:

@Емил Костов, той харда е настроен да не заспива:

Power.png

@Street racer Ами нищо чудно да е така :)

Провери си всичките настройки. Виж и в youtube нещо да не си пипал. При мен този проблем го няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, настройките на компа не съм ги променял, а съобщението в тубата е от 1/2 месеца, и тогава гледах в настройките на тубата, ама не намерих как да го спра съобщението...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, не бутайте сетинги по системите си! Повярвайте ми - няма да има ефект. Имам инфо от "първа ръка". так да се каже. До 2-3 месеца "проблема" ще е решен - срещу съответното заплащане, естествено :)

ПС: Жокер - много заведения минаха на варианта тубата за озвучаване.... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами каквото такова, рекох някой по-запознат може да знае решение :) Благодаря на всички който се включиха.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"YouTube" - слято https://www.kaldata.com/forums/search/?q=YouTube :) Това е по-удобния вариант.

А може и така, ако предпочиташ : You Tube site:kaldata.com/forums - Google Search

От търсачката на форума на първа линия излиза тази скорошна темичка, в която така или иначе не успяхме да разрешим проблема:

Ключовите думички за разрешаването на проблема при тебе мисля че са: Winamp и 4KVideo Downloader или пък техни алтернативи разбира се, но аз лично ползвам само тях. Просто си сваляш музиката и слушаш.

Както каза някой горе, YouTube е услуга за гледания, за които много хора получават и пари. Това разбира се е обвързано и с реклами... но както и да е.

Може да се ориентираш към Spotify, който сайт е специално за слушане на музика: https://open.spotify.com/browse/featured Той разбира се също си има алтернативи.

Повярвай, Google (те притежават YouTube) винаги ще се стремят и ще намират начини да блокират / предотвратяват фалшивите гледания, тоест слушанията.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Freem@n написа:

Повярвай, Google (те притежават YouTube) винаги ще се стремят и ще намират начини да блокират / предотвратяват фалшивите гледания, тоест слушанията.

Точно! Няма безплатен обяд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Freem@n благодаря за включването. Явно не съм ползвал търсачката като хората, за което се извинявам :) Ще взема да пробвам Spotify, може да е добра алтернатива.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.