Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!
Имам безсрочен договор към А1 и искам да го прекратя, защото не съм доволна от услугите им. Вече имам карта на друг оператор и разликата е съществена. Освен картата с телефонния номер обаче, към А1 имам и телевизия и безжичен интернет. Знам, че при прекратяване на договора трябва да им върна рутера и другите устройства. Въпросът ми вероятно е доста глупав, но дали може да върна устройствата в техен офис в друг град?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Black Pearl написа:

...но дали може да върна устройствата в техен офис в друг град?

Може естествено! Но искайте бележка с подробен опис и серийни номера, на това което сте върнали. Длъжни са да ви дадат, но по някога забравят!  :)

Картата към декодера за цифрова телевизия, също се връща, иначе е...60 лева.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Black Pearl написа:

Здравейте!
 Вече имам карта на друг оператор и разликата е съществена.

И каква точно е разликата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, barbuncela написа:

Може естествено! Но искайте бележка с подробен опис и серийни номера, на това което сте върнали. Длъжни са да ви дадат, но по някога забравят!  :)

Картата към декодера за цифрова телевизия, също се връща, иначе е...60 лева.

Благодаря Ви много! Ще искам задължително бележка, защото знам, че понякога ,,забравят'' или ,,системата в момента не работи''.

преди 14 минути, baitexpo написа:

И каква точно е разликата?

Разликата е, че обхватът ми не се губи, независимо дали съм извън населено място или не. Докато ползвах услугите на А1, редовно се губеше покритието. Също така често ми надписваха по 3-4 лв.(понякога и по 5-6 лв.)  във фактурите при положение, че нито съм изговорила неограничените минути, нито съм изразходила мегабайтите, включени в плана. Така и не получих логично обяснение защо се получава това. Както и да е, с това не искам да агитирам против А1, защото познати са ми споделяли, че са доволни от всичките им услуги и нямат проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.