Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Направих си профил работи около 2 часа поиска ми снимка , качих и стои в това положение как мога да вляза в профила си отново. Мина и време, но не проверяват нищо 

33FC5B35-6331-4BFD-BBDA-09579451B0AA.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто чакаш. Нищо не може да се направи друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам същият проблем. Първоначално не можех да влизам от лаптопа повече от 3 седмици, а от 2-3 дни не мога да влизам и от телефона, а до тогава нямах проблем. Явно дооооста дълго ще се чака, ако въобще ни пуснат акаунта. Но някак си така ми е по-добре без фейсбук. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще трябва да си направите акаунт на ново, този път внимателно ще си регистрирате акаунта, с пълна и вярна информация за вас, с качествена и истинска ваша снимка, на която сте само вие, с електронна поща ваша, не използвана за друг акаунт, телефонен номер регистриран на ваше име.

Този проблем го имах миналата година по това време, създавах акаунт за една дама на 50 години, 4 пъти и блокираха новият акаунт......

Накрая се изнервих и влязох в контакт с поддръжката на фейсбук през официалният формуляр за контакт с тях.

Описах в детайли ситуацията на английски, предоставих трите имена на дамата, телефонният номер, електронната поща, моят публичен IP адрес и нейният публичен IP адрес, обясних мотивите защо една жена на 50 иска да си създаде акаунт...IP адресите ги предоставих, защото през тях правех многократни опити за създаване на акаунти, за да могат да си направят те справката в сървърите и да спрат да ме филтрират.
Предоставих и моите лични данни, направо си им пратих личната карта че с това декларирам че няма да се ползва акаунта за злоупотреби и заставам със самоличността си...

И воала уважиха молбата ми и спряха да блокират акаунта на дамата, чак след като се идентифицирах напълно и предоставих данните за мен и дамата, която не може да си създаде акаунт успешно.
В молбата си предоставих и личната карта на дамата.

Единствено така успях да и създам акаунта с предоставяне на документ за самоличност през формуляра за контакт с тях, до преди да го направя, блокираха всички акаунти в рамките на 30 дена през 3 дена..

Блокираха акаунтите веднага след 5 минути, или след 15 минути, рекорда беше 3 дена.

Вече не е толкова лесно да си създадеш акаунт.

Явно имат автоматизирана система за блокиране на потенциално фалшиви профили, ако не отговарят на определени изисквания за валидност и определено поведение на потребителят при вход в новият си акаунт след регистрация! 

При предоставяне на лични данни трябва много да внимавате да не го правите от компрометирана машина!

Така, като ви гледам профилната снимка във форума, подозирам че същата сте я качвали за профилна и във фейсбук, мисля че с точно това сте предизвикали блокирането на акаунтите ви, когато исках да създам акаунт и имах проблеми, качвах снимка на дамата с  бебенце в ръка.
Подозирам че това е  отговорът и причината на вашите проблеми.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко след като писах тук: https://www.facebook.com/help/contact/?id=270321339699849  Акаунта ми беше възстановен. Имам акаунта от 2009-та година и ми е бликиран само веднъж за 2-3 дни, защото използвах име, което е авторско право на едно детско филмче. Други проблеми не съм имал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.