Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Защо когато изместя дадено приложение в sd картата и после го изключа или рестартирам(дори и без тези неща)приложението ми получава копия(появяват се още )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си събери мислите и обясни казуса нормално, като започнеш от това: Каква е целта на тези действия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи когато искам да си преместя приложение в sd картата го приема,но след това започва да се увеличава,а то не трябва

Не мога да разбера на какво се дължи това

А като не си разбрал по добре не пиши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Kim Nam-joon написа:

А като не си разбрал по добре не пиши

Добре- няма повече :)

А ти внимавай с увеличващите се приложения! Че в един момент ще станат много.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и ти не си разбрал:D .Аз не говоря за приложения,а говоря само за едно.Просто когато го преместя самото приложение се удвоява и не мога да разбера на какво се дължи това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое е това приложение? Как го местиш на SD картата и какво му се увеличава точно? Каква версия на андроид и марка/модел на телефон имаш? Как не се научихте да давате нормална информация, ако искате някой да ви помогне?!?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.