Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.. сложих си passcode и го забравих изтеглих itunes обаче ми изписва нещо itunes could not connect to this iphone an unknown error occurred и не ми дава но гледах как става като пуснеме айфона на recovery mode натискам рестор и то се изтегли там това и ми рестартира телефона и пак си имам passcode няква идея как да си върна фабрични :)... и да го махна или как да фиксна тоя проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да забравиш паролата??? :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаем ги тези истории със "забравената парола", но да речем, че казваш истината - на Apple съпорта и да пишеш, ако са в настроение ще ти помогнат, ако можеш да приложи документи за покупка и вкарания акаунт в телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.10.2018 г. в 13:29, Marto290121 написа:

Здравейте.. сложих си passcode и го забравих изтеглих itunes обаче ми изписва нещо itunes could not connect to this iphone an unknown error occurred и не ми дава но гледах как става като пуснеме айфона на recovery mode натискам рестор и то се изтегли там това и ми рестартира телефона и пак си имам passcode няква идея как да си върна фабрични :)... и да го махна или как да фиксна тоя проблем

Рестор през DFU
Теглиш фирмуера за твоя модел и го инсталираш с shift + restor.
https://ipsw.me/#!/platform
Отдавна не ми се е случвало да си забравя паролата, последно май някъде в годините кога актуална беше iOS 7. Тогава ставаше, мисля че и сега ще се получи макар че съм забелязал че май пазят паролата и на техните сървари и кога ми иска двойна проверка за iCloud  понякога ми се е случвало да ми иска и парола на телефона а съм с ipad например на който паролата му е друга. И нямам друго обяснение освен да е и на сърварите им. Пробвай, вероятността да стане мисля че е голяма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.