Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Ще започна направо.

Миналата година учех в едно училище и нещо не бях доволен бях първа година в гимназията и сега съм 9 клас и уча в друго училище.За сега съм там от 2 месеца но нещо ми липсва старото защото там имах много приятели и познавах всички а сега не познавам почти никой в по-голям град съм и незнам какво да правя. Харесвам сегашното училище но там съм сам и съм далеч от вкъщи. 

Кажете какво да правя да се местя от ново в старото училище или да стоя в новото. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Imsavage359 написа:

Здравейте.Ще започна направо.

Миналата година учех в едно училище и нещо не бях доволен бях първа година в гимназията и сега съм 9 клас и уча в друго училище.За сега съм там от 2 месеца но нещо ми липсва старото защото там имах много приятели и познавах всички а сега не познавам почти никой в по-голям град съм и незнам какво да правя. Харесвам сегашното училище но там съм сам и съм далеч от вкъщи. 

Кажете какво да правя да се местя от ново в старото училище или да стоя в новото. 

Нищо, не се разбира!!! Не разбрах нищо. :( И е срамота, така грешно да пишеш. Все пак, си ученик.  Нямате ли БЕЛ в учебната програма? Или залягате само и единствено на турски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мести се където искаш, положителен резултат от присъствието ти в училище след 2-3 клас, когато са те научили криво-ляво да четеш и да пишеш, очевидно няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

acnekt, и ти не си перфектен в поставянето на запетайките, но по принцип си прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, sliderum написа:

Мести се където искаш, положителен резултат от присъствието ти в училище след 2-3 клас, когато са те научили криво-ляво да четеш и да пишеш, очевидно няма.

Много правилно, тук съм много съгласен! Училището е по-скоро отбиване на номер и отчитане на някаква дейност, колкото да хвърли прах в очите. Келепирът е да доизбуташ до края и да си вземеш хартийката.

преди 3 часа, acnekt написа:

Нищо, не се разбира!!! Не разбрах нищо. :( И е срамота, така грешно да пишеш. Все пак, си ученик.  Нямате ли БЕЛ в учебната програма? Или залягате само и единствено на турски език.

Edit: Там запетаи не се пишат!

преди 16 часа, Imsavage359 написа:

Здравейте. Ще започна направо.

Миналата година учех в едно училище и нещо не бях доволен. Бях първа година в гимназията, а сега съм 9.клас и уча в друго училище. Засега съм там от 2 месеца, но нещо ми липсва старото, защото там имах много приятели и познавах всички, а сега не познавам почти никого. В по-голям град съм и не знам какво да правя. Харесвам сегашното училище, но там съм сам и съм далеч от вкъщи. 

Кажете какво да правя - да се местя отново в старото училище или да стоя в новото.

Скръб! Ето ви поредното доказателство, че днешните български училища учат единствено на разврат, агресия, чалга, алкохол и наркотици. Виждате как ученик от 9.клас не знае основни граматически и правописни правила. При даскалите не е кой знае колко по-различно положението, може би една идея по-добро, но не повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Imsavage359 написа:

.........

Както виждаш от коментарите, то най- добре избери онова, в което ще се учиш повечко, а не само да отбиваш номера. Пък приятелствата се случват навсякъде - за да имаш приятели цял живот на училище ли ще ходиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

винаги ме кефи, когато някакви "форумни професори" по БЕЛ се изказват като последна инстанция за грамотността на някой или като цяло на нацията, на база на неформален форум/чат :))))))))

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Да се преместя ли отново "

Бе, ти не знаеш какво ти се дощяло, пък нас питаш? Откъде да знаем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От какво не беше доволен в старото си училище, за да се преместиш ? Нали си имал приятели там и е било близо до дома ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.