Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

atkinson

Защо батерията на смартфона ми не иска да се зарежда?

Препоръчан отговор

До вчера батерията на смартфона ми XIAOMI Redmi 4x (модел 2017 г.) държеше предоволно време и се зареждаше съвсем нормално. От днес не иска да се зареди повече от 1-2%. Пробвах комбинации от различни зарядни с различни кабели, които с други смартофони и джаджи си сработват, но с въпросното XIAOMI това е "резултата". Също пробвах многократно да го заредя, докато е изключен и докато е включен и пак резултат няма. Някой случайно да се е сблъсквал с този проблем и съответно да е намерил решение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, atkinson написа:

До вчера батерията на смартфона ми XIAOMI Redmi 4x (модел 2017 г.) държеше предоволно време и се зареждаше съвсем нормално. От днес не иска да се зареди повече от 1-2%. Пробвах комбинации от различни зарядни с различни кабели, които с други смартофони и джаджи си сработват, но с въпросното XIAOMI това е "резултата". Също пробвах многократно да го заредя, докато е изключен и докато е включен и пак резултат няма. Някой случайно да се е сблъсквал с този проблем и съответно да е намерил решение?

Върни го във фабрични настройки, ако не се оправи носиш в сервиз.
Преди да го направиш, си премести всичко ценно от телефона на компютъра, защото ще бъде всичко изтрито след фабричните настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, atkinson написа:

Имах подобен проблем - оказа се буксата на телефона, няма добър контакт. След като я смениха/или поправиха в сервиз, зарежда нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...