Премини към съдържанието
Надетооо

Дали да правя аборт или не,забременях непланирано

Препоръчан отговор

Здравейте ,искам да споделя с вас пред дилема съм дали да правя аборт или не,забременях непланирано,в 5 седмица съм,ако кажа на мъжа ми ще ми каже да правя аборт,защото няма средства да гледа две деца,аз твърдо не искам в безизходица съм какво да правя,единствения вариант който ми хрумва е да не казвам за сега и после да му кажа че имам цветна бременност към края на 3 месец,но може да се раздели с мен след такава лъжа.Кажете си мнението как е добре да постъпя според вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако си забременяла от твоя мъж по добре му кажи,а ако не си от него или го оставяш детето,и го напускаш или правиш аборт и продължавате напред

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Надетооо написа:

ама ти честно ли ........ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате мъж, имате си глава на раменете, питате нас? Аз примерно нямам намерение да съучаствам в убийство, дори само със съвет. А колкото до това, че нямате средства за две деца, не го вярвам!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ясно че детето е от него,но имаме едно на 2 години,аз много искам второ, а той не от финансова гледна точка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвайте презервативе бе хора.

току-що, Надетооо написа:

Много ясно че детето е от него,но имаме едно на 2 години,аз много искам второ, а той не от финансова гледна точка

Колко е ясно само вие си знаете,с риск да ви засегна не мен някак си тая работа ми е тъмница.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Надетооо написа:

Добре ти си знаеш  дали да вярваш не искам скандали,а само мнение благодаря.

И не намираш ли за крайно неуместно - меко казано - да решаваш толкова личен и интимен въпрос, чрез допитване в някакъв рандом форум с някакви абсолютно непознати хора?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запазете си детето, майчинските за второ са по-големи и няма да е без доходи. Откажете алкохола и цигарите, сериозен разход са, а и вредят на децата, вкл. и неродените.

Важното е че ти го искаш, като се наспи и на него ще му дойде акъла. А и 3 години разлика е съвсем нормална за децата.

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Надетооо написа:

Добре ти си знаеш  дали да вярваш не искам скандали,а само мнение благодаря.

Успех ви пожелавам,каквото и да предприемете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 12 минути, Akademika10 написа:

Използвайте презервативе бе хора.

Тия капути са скъпи, остави. :) 

преди 27 минути, Надетооо написа:

ако кажа на мъжа ми ще ми каже да правя аборт

Ще драсне нанякъде и няма да го видиш повече.

2l80ve.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Филипов написа:

Запазете си детето

+1

Парите са най-несигурното нещо - днес ги имаш, утре са като старите вестници!

Когото и да питаш парите никога не стигат!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наде сега сериозно,отидете на психолог за да ви посъветва какво да направите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той щото психолога е божи пратеник и прави чудеса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Надетооо написа:

Има http://www.bg-mamma.com/  за подобни въпроси.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sound написа:

Той щото психолога е божи пратеник и прави чудеса.

И най-важното - направо без пари :)

Да не се стигне до казуса - Да запазим ли предходното дете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Надетооо написа:

Здравейте ,искам да споделя с вас пред дилема съм дали да правя аборт или не,забременях непланирано,в 5 седмица съм,ако кажа на мъжа ми ще ми каже да правя аборт,защото няма средства да гледа две деца,аз твърдо не искам в безизходица съм какво да правя,единствения вариант който ми хрумва е да не казвам за сега и после да му кажа че имам цветна бременност към края на 3 месец,но може да се раздели с мен след такава лъжа.Кажете си мнението как е добре да постъпя според вас.

Значи Вие искате да оставите детето.

Все пак не сте си го направила сама и решението ви трябва да е общо. Обяснете вашите съображения и че се страхувате от усложнения.

Всеки живот е чудо. Не се карайте с него. Обмислете и изберете момент кога да му го кажете.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, plamen_petrov_80 написа:

Да не се стигне до казуса - Да запазим ли предходното дете?

Предвид докъде се е стигнало, а именно тази тема ........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Надетооо написа:

Кажете му. За това не трябва да се лъже, не трябва да се крие.

Знаете предварително как ще реагира - а дали наистина ще е такава реакцията му, думите му ?

Ако е такава - този човек не ви обича, той е егоист и не мисли за вас. А с такъв човек не си заслужава да живееш.

И в двата случая стигаме до раздяла нали. Останете си честна спрямо себе си и не си слагайте грях с лъжата за цветна бременност.

За другото не мога да ви дам съвет - решението е само и единствено ваше. Ако го махнете - греха също.

Защото всеки живот е дар от Бога.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Филипов написа:

Запазете си детето, майчинските за второ са по-големи и няма да е без доходи. Откажете алкохола и цигарите, сериозен разход са, а и вредят на децата, вкл. и неродените.

Важното е че ти го искаш, като се наспи и на него ще му дойде акъла. А и 3 години разлика е съвсем нормална за децата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как няма да му кажете, та това дете е и негово. Бъдете директна, все пак той е "виновен", че отново сте бременна. Поговорете нормално и решете какво ще правите. Какво сложно има? И стига с тия паники че ще си изостави, все пак имате дете и не определено изтъкнатата причина не е повод за раздяла. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за хубавия коментар да сте жив и здрав,надявам се да мога да го задържа детето и да не се наложи да правя аборт ,надявам се да се съгласи да имаме още едно дете.Аборта все пак е опасен и непрепоръчително.Благодаря ви

преди 1 час, plamen_petrov_80 написа:

+1

Парите са най-несигурното нещо - днес ги имаш, утре са като старите вестници!

Когото и да питаш парите никога не стигат!

Благодаря

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно ли въобще задавате подобен въпрос??? Забременяла, сте но ако кажете на мъжа си ще има скандали, ще се опитате да го излъжете, а после има опасност да ви напусне. 

Ако искате да сте семейство и да продължите да сте заедно и да си отгледате децата двамата се хващате, говорите, решавате този проблем.  Направо вече се плаша накъде отиват нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един мъж, който е направил едно дете, носи някаква отговорност за него. Освен ако не си го излъгала, че си на противозачатъчни, той напълно наясно е бил с възможните последствия от действията си. Ако дори си помисли подобно нещо, като да се раздели с теб, защото той ти е направил дете, значи такъв мъж всъщност не ти трябва. Интернет форумите не са място за обсъждане на такива въпроси. Моля те, затвори шибания браузер и повече не го отваряй. Тук ще се изредят всякакви индивиди, всякакви тролове, които само ще те разстроят. Събери сили и кажи очи в очи в някой нормален момент. Но скоро. И ако този мъж реагира отрицателно, то си прави сметката с какъв мъж си решила да прекараш остатъка от живота си. Някакво самовлюбено егоистче.
Ако някога би бил способен за такова нещо да реагира по този начин, значи може да очакваш всичко от него.

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Надетооо написа:

Веднъж си забременяла от Надето, сега виждам, че е от мъжа ти. Кажи му, че каквото е посял такова ще жъне.

9429365Y.png

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.