Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Интернет и телевизия в Люлин 10

Препоръчан отговор

Здравейте сигурно има 100теми по темата но бихте ли ми предложили доставчик за интернет и телевизия но да не е от големите 3 ..Бях на Виваком но ми вдигат  таксата и това е единствената причина за да търся алтернатива

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия монополисти и аз не ги харесвам и никога няма да им се вържа на въдицата на оптичният им интернет .

https://www.net1.bg/Частни клиенти/Пакетни услуги/Пакети на супер цени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питай булсат как са нещата чувам само супер неща за тях безсрочен договор . Ако има оптика пускай смело с Fusion пакет .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adersa написа:

Питай булсат как са нещата чувам само супер неща за тях безсрочен договор . Ако има оптика пускай смело с Fusion пакет .

Айде без тия пинизи "чувал бил"  това че ползваш в Добрич Булсат и друго не си виждал, нищо не значи.

преди 3 часа, damageplan написа:

Здравейте сигурно има 100теми по темата но бихте ли ми предложили доставчик за интернет и телевизия но да не е от големите 3 ..Бях на Виваком но ми вдигат  таксата и това е единствената причина за да търся алтернатива

Виж този доставчик https://www.powernet.bg/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, damageplan написа:

Powernet=bulsatcom

Повечето малки доставчици са изкупени от големите.

Пиши договор с който има покритие при теб и това е.

Нямаш голям избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, PigManu написа:

Айде без тия пинизи "чувал бил"  това че ползваш в Добрич Булсат и друго не си виждал, нищо не значи.

Виж този доставчик https://www.powernet.bg/

Не ползвам булсат софиянеца но може да стане за бъдеще ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, adersa написа:
преди 10 часа, PigManu написа:

Не ползвам булсат софиянеца но може да стане за бъдеще ;)

Ако в бъдеще ползваш услугите на истински оператор, Була ше го забравиш, без значение къде си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кво стана алтернатива няма.

Поне има ли институция в която мога да проверя комуникационната инфраструктура за моя адрес???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
  1. Мнения за мрежата на Evronet в Люлин ,че мисля да мина или на тях или на tvnet???
    Кой от двата е по добър tvnet нямат 24ч. съпорт.
    Трябва до една седмица да реша проблема.

Трябва ми 100mb/s нет.

Тв нет в блока ми е максимум 60 тъй като в блока ми имат 1-2 абоната които не били претенциозни и ми казаха ,че след като заявя включване до 1седмица щели да си преправят мрежата и да пуснат 100. Може ли да им се вярва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване