Премини към съдържанието
lubo dimitrov

Съвет за слушалки, които ще се използват главно за игри и малко музика

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Съвет за слушалки, които ще се използват главно за игри и малко музика. Бюджет около до 100на паунда. Разгледам съм Razer, Logitech, MSI и XyperX.

Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитания за отворен/затворен тип? Каква е звуковата карта? Държиш ли на вграден микрофон? Защо си изброил все марки, които правят клавиатури и мишки, а не такива, които знаят това-онова за звука?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предпочитания за отворен/затворен тип? Каква е звуковата карта? Държиш ли на вграден микрофон? Защо си изброил все марки, които правят клавиатури и мишки, а не такива, които знаят това-онова за звука?

Нямам допълнителна звукова карта ( само с вградената ми) не съм много наясно за отворен и затворен тип, за това ще дам някакво описание - голяма мида с добра изолация, хубав звук и най- важното - да са удобни за 15 часов игрален ден. Без да започват ушите или да ти сплескат главата . Повече ще се използват за WoW и лига. Микрофона просто да го има, защото с повечето хора, с които игра седим в една стая.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука, като чуят слушалки и веднага го свързват със студийни..... Все едно геймърските в съответния цениви клас им отстъпват по неща, а? :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Zaza Zaraza написа:

Тука, като чуят слушалки и веднага го свързват със студийни..... Все едно геймърските в съответния цениви клас им отстъпват по неща, а? :wink12:

Ти би ли си купил лека кола от фирма, която довчера е продавала перални и печки?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от парите. Ако ми дадеш 1000лв - лада и пералня може, за 100,000 някое amg бате:).  

Razer, Logitech, и XyperX не са имена от вчера и за мен са доказани. Имат доста прилични геймърски моделчета. До 100 паунда не бих да предпочел некакви  akg, audio technica или ония с плюшените наушници Beyerdynamic ...:wink12: 

Всеки си има мнение и вкус :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Zaza Zaraza написа:

До 100 паунда не бих да предпочел некакви  akg, audio technica

Да кажеш, че предпочиташ някакви пластмасарий за по 15 лева отколкото, професионални марки, които основната им цел е звука?!?!?! Ти си абсолютен тъпанар.

Audio Technica ако не се лъжа е японска марка, а водещи в звука са японците! Също така произвеждат всичко свързано със звука(DJ пултове, миксери, микрофони, слушалки, Home Hi-Fi и др.)

AKG да не говорим, че основно произвеждат микрофони и слушалки.

И двете марки се предпочитат от хора, които разбират и се занимават със звук. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То пък все едно марката гарантира нещо - особено до 100 паунда. Това е любимото на разбирачите да не съветват за конкретен модел, а за марка. Нито бюджетът, нито насоченостите предполагат меломански слушалки !

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Stoyannnov написа:

Да кажеш, че предпочиташ някакви пластмасарий за по 15 лева отколкото, професионални марки, които основната им цел е звука?!?!?! Ти си абсолютен тъпанар.

Имам и студийни akg и геймърски logitech и знам какво пиша за посочения бюджет от 100 паунда. Нема какво да се надуваш излишно с квалификации, мушмурок!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Zaza Zaraza написа:

Имам и студийни akg и геймърски logitech и знам какво пиша за посочения бюджет от 100 паунда. Нема какво да се надуваш излишно с квалификации, мушмурок!

Нещо си се объркал мушмурок. ;) Започни да учиш що е то тва звука, после ми се надувай. Айде помпа гети. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lubo dimitrov написа:

Здравейте :)

Съвет за слушалки, които ще се използват главно за игри и малко музика. Бюджет около до 100на паунда. Разгледам съм Razer, Logitech, MSI и XyperX.

Мерси предварително :)

Сайта е примерен: https://www.andertons.co.uk/recording/headphones/closed-back/beyerdynamic-dt770-pro-closed-back-headphones-(80-ohms)

Дънна платка каква имате ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, lubo dimitrov написа:

да са удобни за 15 часов игрален ден

:cantbelieve:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Stoyannnov написа:

;) Започни да учиш що е то тва звука, после ми се надувай. Айде помпа гети. 

Ти като си го научил, нещо смислено да си предложил?  Посочи конкретен модел и не ме цитирай повече.... достатъчно внимание ти обърнах...

П.С. Той ме обижда, а аз съм се бил надувал Типично по български форум - Крадецът вика "Дръжте крадеца!" 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Julius Decimus написа:

Сайта е примерен: https://www.andertons.co.uk/recording/headphones/closed-back/beyerdynamic-dt770-pro-closed-back-headphones-(80-ohms)

Дънна платка каква имате ?

Малка е вероятността вграденото аудио да има усилвател за слушалки, че да ги захрани добре тези 80 омки.

преди 1 минута, lubo dimitrov написа:

Но явно има.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, lubo dimitrov написа:

Нямам допълнителна звукова карта ( само с вградената ми) не съм много наясно за отворен и затворен тип, за това ще дам някакво описание - голяма мида с добра изолация, хубав звук и най- важното - да са удобни за 15 часов игрален ден. Без да започват ушите или да ти сплескат главата . Повече ще се използват за WoW и лига. Микрофона просто да го има, защото с повечето хора, с които игра седим в една стая.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Най - добре потърси още мнения в др.форум. Или си вземи вземи g433/g pro.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.