Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, закупих си Ацер Аспире 7, които дойде с неприятна за мен операционна система endless os 3, в опитите ми да го преинсталирам от диск и флашка след боотването от едното или другото ми дава следната грешка. Някой знае ли къде е проблема и как да се справя с него?

376444-131716.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този aspire 7 няма ли си точен модел? Стикер, нещо?

С каква програма(и какви настройки) правиш флашката и каква ОС искаш да инсталираш?

Настройки в bios-a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, hudyr написа:

Този aspire 7 няма ли си точен модел? Стикер, нещо?

С каква програма(и какви настройки) правиш флашката и каква ОС искаш да инсталираш?

Настройки в bios-a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, hudyr написа:

Искам да инсталирам Уиндоус 10, записах на флашка с някаква програма fedora media writer защото само нея намерих и успях да подкарам на тази ос.  До настройките в БИОС просто направих на Legacy и после с боотнах през УСБ-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На windows машина си направи флашката с rufus за GPT дялове и UEFI биос. В биоса на лаптопа настройваш да зарежда в UEFI режим, вместо legacy.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, hudyr написа:

На windows машина си направи флашката с rufus за GPT дялове и UEFI биос. В биоса на лаптопа настройваш да зарежда в UEFI режим, вместо legacy.

А на тип на стартиране какво да задам

45263886_2179399108980859_6696784441819267072_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.