Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Нещо прецаках. ABV Notifier във Firefox ми пази паролата за една поща, но не и ума ми. Как да видя запаметената парола?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никак.

Доколкото знам, не можеш и да влезеш в тази поща и да промениш там данните на някакви, които после да можеш да потвърдиш като цъкнеш на линка "Забравена парола" ... защото след като цъкнеш на "Профил", когато сесията е логната от приставката, то просто те разлогва. 

Аз ползвам LastPass и никога не ми се налага да помня пароли. Има го за Windows, има го и за Android ... естествено и за ЯбълкаOS ...

https://lastpass.com/misc_download2.php?tab=windows&anchor=ff Трябва ти само добавката за Firedox ... например.

А това https://download.cloud.lastpass.com/windows_installer/lastpass_x64.exe инсталира направо "на целовар" приставките за Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, и Opera.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност като отида да сменям паролата май не ме изхвърля, изхвърля на "Профил", но т.к. за смяна на парола иска настоящата и аз съм прецакан.

На забравена парола иска 1000 полета. Попълних всички, по простата причина, че съм логнат и мога да видя на кой съм писал, кой ми е писал, с какви заглавия, какви са ми папките, даже измислената рождена година помня, но не и рождената дата и таен отговор и не ме пуска. Трябва да си баси вундеркинда да помниш всичко това за да си възстановиш профил в ABV!

ПП: За помнеща приставка на пароли имах една. Свалих си и съответната версия на мозилката, че като преинсталирам компа да си ги възстановя. Нъцки. И не им вярвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бат Начо го е написал много ТОЧНО . Само остава като влезне в регистрации да включи" Виж паролите " и да открие от списъка  търсената парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, бат'начо написа:

Това не върши работата?

image.png

не става така - аз имам за две пощи,но паролите не се виждат така.

при добавяне на нов мейл файерфох не пита дали да запази паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, бат'начо написа:

Това не върши работата?

image.png

Не. Не съм запаметявал паролата в браузъра. Само в плъгина ABV Notifier.

преди 15 минути, emil644466 написа:

при добавяне на нов мейл файерфох не пита дали да запази паролата.

Разбира се, че пита. Имам няколко запаметени пароли на abv пощата, но проблемната не е сред тях, иначе нямаше да я има тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, аm-аm написа:

Разбира се, че пита. Имам няколко запаметени пароли на abv пощата, но проблемната не е сред тях, иначе нямаше да я има тази тема.

не пита като добавяш мейл в уведомителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.11.2018 г. в 5:02, emil644466 написа:

не пита като добавяш мейл в уведомителя.

Не съм говорил за уведомителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.