Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Темата ми е съвсем сериозна. Не знам проблемът в зрението ми ли е или в компютъра. Моля Ви,  кажете ми как виждате заглавието - равно, наклонено, разкривено? Аз го виждам леко наклонено и разкривено. Но пък като качих скрийншота тук, виждам заглавието добре, равно, идеално.

image.thumb.png.c6571014469e1fc72241c8b329840344.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижда се равно и добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Аз невиждам добре и този текст и всякакви други ги виждам с очила....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Вижда се равно и добре. 

Потвърждавам.

Ето я връзката: https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7130663  Рекох, да не си са направили някой майтап от кода, но не ми се вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си настройките на дисплея дали е настроена правилно резолюцията и честотата на опресняване на монитора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цялата тази визуална дискотека почти го кара да се размаже, но все пак се чете ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Raze написа:

Виж си настройките на дисплея дали е настроена правилно резолюцията и честотата на опресняване на монитора.

Как да ги проверя? Нищо не разбирам от компютри. И не знам английски. Може ли подробни указания, стъпка по стъпка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам си с Windows 7. На монитора трябва да знаеш резолюцията и честотата на опресняване. Проверява се с гугъл като напишеш марката и модела на монитора. След това кликаш с десен бутон на мишката върху десктопа и избираш Screen resolution. В полето Resolution въвеждаш резолюцията на монитора. След това цъкаш на Advanced settings. Цъкаш на List All Modes и избираш резолюция, цвят и честота на монитора и натискаш OK. При мен например е така: 1680 by 1050, True Color (32 bit), 60 Hertz. После Apply-OK, Apply-OK и е готово.

Друг е въпросът, че се съмнявам проблема да е от това. Може да е шрифт или пък нещо друго, но това са само догадки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.