Премини към съдържанието
MrSexobeat94

Досадни реклами от Chrome. Как да се справя с тях?

Препоръчан отговор

Здравейте! Наскоро от Google Chrome започнаха да ми изкачат супер досадните реклами и няма отърване от тях. Проблема е, че идват като известие и не знам как да ги спра. Моля Ви, помощ! 

problem chorme 2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш Хрома, слагаш си друга търсеща машина и готово.  Мога да те уверя, че работят напълно задоволително.

оо.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@B3M2W0 Благодаря ти за бързия отговор! Хром-а си го ползвам от години. Там ми е абсолютно цялата информция. Запазени пароли, отметки, история, добавки. Както и на всички мобилни устройства. Би трябвало да има някакъв начин да се справя с това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, MrSexobeat94 написа:

Запазени пароли, отметки

Всичко това много лесно попада на новото място и работи по същия начин. Без Гугъл, без Хром. Те се прехвърлят във вградените браузери. Това , долу , е Edge.

ооо.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MrSexobeat94 написа:

Здравейте! Наскоро от Google Chrome започнаха да ми изкачат супер досадните реклами и няма отърване от тях. Проблема е, че идват като известие и не знам как да ги спра. Моля Ви, помощ! 

Влизаш в настройки нулираш почистваш, и си готов.

Без име 5.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цял жимот ползвам Firefox.  От много време съм с добавките от снимката и съм решил проблемът с рекламите.

https://imgur.com/a/ecb6XGw

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е виновен браузъра и гугъла. Просто си приел да получаваш известия от някой сайт. Има го във всеки модерен браузър. 

Въведи това в лентата за адреси chrome://settings/content/notifications и премахни сайтовете, които те спамят. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, MrSexobeat94 написа:

Почистете с AdwCleaner

След това си сложете Ublock Origin и AdGuard

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Богатир написа:

Почистете с AdwCleaner

След това си сложете Ublock Origin и AdGuard

Не става така пробвал съм, само почистване и нулиране на браузъра помага.

преди 29 минути, eXceLLen7 написа:

Не е виновен браузъра и гугъла. Просто си приел да получаваш известия от някой сайт. Има го във всеки модерен браузър. 

Въведи това в лентата за адреси chrome://settings/content/notifications и премахни сайтовете, които те спамят. 

За получаването на известия след посещения на някои сайтове е така, но при мен този от който аз получавам не се показва в известията на браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, jojopara написа:

Цял жимот ползвам Firefox.  От много време съм с добавките от снимката и съм решил проблемът с рекламите.

https://imgur.com/a/ecb6XGw

Това дето си се накичил като коледна елха не е за показване,показва колко не са ти ясни нещата!;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Слави Маринов написа:

Това дето си се накичил като коледна елха не е за показване,показва колко не са ти ясни нещата!;)

Никога не се правя на разбирач за нещо, което не ми е ясно.  Но споделям какво ми върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, jojopara написа:

Никога не се правя на разбирач за нещо, което не ми е ясно.  Но споделям какво ми върши работа.

Ми то не е нужно да си разбирач голям,за да знаеш,че няма нужда от 5-6 инструмента с идентични функции да наслагаш и да си мислиш,че така ще си по-защитен!Трябва и да знаеш,че всяка една добавка(разширение)е потенциален вектор на заплаха и за предоставяне на инфо за системата ти.Тези добавки имат достъп до всичко  в браузъра ти.Минималното им използване е силно препоръчително,а тези които все пак решиш да ползваш,трябва да си ги проучил,да са с добра репутация и да им имаш доверие.Стотици са доказаните случай на добавки използвани неправомерно и с користни цели ......пък ти си тури и над 20 ако щеш.Тук дори и не споменавам и за ресурсите дето ядат и за това колко забавят и влошават работата на браузъра.:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, благодаря ви много! Не писах известно време за да се уверя, че вече не изкачат  С общи усилия се справихме с проблема. Още веднъж благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.