Премини към съдържанието
musicmania

Премахване на бан - OmeTv

Препоръчан отговор

Здравейте. Получих забрана за няколко дни да ползвам приложение за запознанства и чат. Някой е докладвал и сега не мога да го ползвам. Преди време имах приложение AppCloner и с него можеше да се клонира приложение като сменя всякакви данни id и всички неща и без проблем можеше да се ползват на много приложения дори няколко акаунта. Сега пробвах обаче не стана и пак ме засича. Можете ли да ми съдействате докато изтече забраната да ползвам приложението. То е без регистрация, но явно хваща от данните на апарата.

Благодаря ви.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все си мисля че с Lucky Patcher може нещо да се направи...

Кое е приложението все пак ? http://ome.tv ? Може да те засича и по IP адрес, ако искаш опитай с Windscribe да си смениш временно IP ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става, трих, гледах клипове в тубата, съдействайте моля:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, musicmania написа:

Не става, трих, гледах клипове в тубата, съдействайте моля:)

Да разбирам че си сменил IP-то с Windscribe и пак не става ?

Ако влезеш през компютър който е на същия интернет или на друго мобилно устройство със същия нет, пуска ли те ? Или ползваш мобилен ?

Пробва ли да изчистиш данните на приложението или да го преинсталираш ?

Редактирано от Freem@n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Freem@n написа:

Да разбирам че си сменил IP-то с Windscribe и пак не става ?

Ако влезеш през компютър който е на същия интернет или на друго мобилно устройство със същия нет, пуска ли те ? Или ползваш мобилен ?

Пробва ли да изчистиш данните на приложението или да го преинсталираш ?

Смених IP-то с windscribe и още няколко такива, преинсталирах дори и с по стари версии, трих кеша и файловете, клонирах приложението и нищоо. Има клипове с техники в тубата, пробвах някои и пак не става. Иначе съм с мобилен интернет, пусках wifi, хваща по нещо, но не знам вече по кое :) Какво друго мога да опитам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, musicmania написа:

Какво друго мога да опитам?

Гледам този тук накрая на клипа трие 8 папки, изглеждат скрити:

Първо деинсталира приложението, инсталира го наново, трие му данните, накрая настройва файловия му мениджър да показва скрити файлове и папки и трие въпросните 8 папки... телефонът обаче е Samsung. Не знам дали има значение.

Има друг пък, който използва стара версия 6.2.5 : (Пак с някакви допълнителни трикове)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Freem@n написа:

Гледам този тук накрая на клипа трие 8 папки, изглеждат скрити:

Първо деинсталира приложението, инсталира го наново, трие му данните, накрая настройва файловия му мениджър да показва скрити файлове и папки и трие въпросните 8 папки... телефонът обаче е Samsung. Не знам дали има значение.

Има друг пък, който използва стара версия 6.2.5 : (Пак с някакви допълнителни трикове)

И аз трих папки, използвах и стара версия. Нищо не стана. Не мога да си обясня по кое хваща. Баннаха ме, че ядох сандвич, ужас:)) хаха

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и https://camsurf.com/ ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camsurf.android&hl=en ) ...

Изглежда абсолютно по същия начин като Ome- то, но не е толкова популярно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, подобно е, целта беше да имаше повече от страната. Ще го ползвам засега. Благодаря ти. Ако някой има решение за омето ще съм благодарен:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.