Премини към съдържанието
zdravko.nestorov

Д-р Радослав Славчев, Токуда - мнения

Препоръчан отговор

Здравейте,

Преди месец ми излезе бучка в областта на шията, като след доста изследвания и перипетии все още нямам ясна представа какво е, но пък всички специалисти, които посетих са единогласни, че трябва да се премахне и изследва.
Насочиха ме към лицево-челюстен хирург и съответно д-р Славчев се съгласи да поеме случая и да ме приеме още в понеделник в Токуда.
Объркан съм малко, тъй като не мога да намеря мнения и изчерпателна информация за него и работата му - някой може ли да сподели опит, ако има такъв? Били ли сте негов пациент? Доволни ли сте?

Извинявам се, че отварям нова тема, но както казах - няма информация за него. 

Благодаря на всички отговорили предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Турската Токуда вече не е оная бленувана болница! Освен това и парички здрави ,вече се искат! Има и други рейтингови клиники.Не познавам въпросният доктор, но.......

П.П. Сега може и бан да си метна, но бях се заканил да не отговарям на разни от род ТО. Обичам да знам на него или на нея отговарям! А за темата - сякаш си доктора искаш мнение за себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да избегнем бана - мерси за мнението, а относно рода - мъж съм и сори за объркването. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.