Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам проблем с Chrome, който ползвам като основен браузър. Накратко - показва ми някои страници, като Instagram, Moovit и други, на гръцки език и трябва ръчно да го сменям.

Преди време смартфон с моя профил в гугъл попадна в гръцко, ползва се и в момента от грък, откъдето изглежда започна и проблема. Само че разкарах логина ми от въпросния телефон от разстояние. Всъщност не е окончателно премахнат, тъй като чака смартфонът да се свърже с интернет, а той не го прави, защото се ползва от господин в пенсионна възраст, който изглежда не му трябва нет.

От тогава, обаче, доста от интернет сайтовете ми излизат на гръцки. Говорим за Instragram web версията, за Moovit уеб версията, за някои подстраници на Google, както и за Google Maps, когато ги отворя през 3-ти сайт. И не е въпрос на Translate, защото такъв не е зададен, а за автоматично стартиране на въпросните страници на гръцки език. Локацията ми я открива правилно в България, София. Сменил съм всичко възможно в настройките да е на английски/български. Трих кеш, меш и т.н., деинсталирах, инсталирах Chrome - резултат няма. Изчетох им форумите с всичките им "решения", но безрезултатно. Накрая сложих Firefox, логнах се със същия гугъл акаунт, и всичко е наред. 

Та, моля за съдействие за решаване на проблема, защото все пак предпочитам Chrome  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами излез от този акаунт. 

Направи си нов ако ти е нужен. Ако браузваш без да си логнат- как е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като компромисен вариант, опитай Chromium или пък Chrome Beta ... също така можеш да опиташ и Chrome Canary ... той ще се инсталира Side-By-Side или иначе казано - отделно от Chrome / Chrome Beta. Ще имаш два Google Chrome, Освен ако не деинсталираш другия. Поне преди беше така.

Има и Chrome Dev ("Developer" - "разработчик") , но Canary би трябвало да е най-най-новата възможна публично достъпна, а и съответно нестабилна версия.

(chrome dev vs canary)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, upper@D написа:

Ами излез от този акаунт. 

Направи си нов ако ти е нужен. Ако браузваш без да си логнат- как е?

При разлогване ефектът е същия - пак гръцки.

Да изляза от акаунта не ми е опция, тъй като съм "женен" едва ли не за този профил. По-скоро бих сменил браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с Cent Browser Portable.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в настройките на Windows-а, дали нещо не ти е на гръцки - регион, език, формат и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.11.2018 г. в 12:35, eXceLLen7 написа:

Виж в настройките на Windows-а, дали нещо не ти е на гръцки - регион, език, формат и т.н.

Няма нищо гръцко и там. Все повече си мисля, че проблемът е в Гугъл, ама не откривам как да им пиша директно, само някакви връзки към Faq

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, iLDiavolo написа:

Няма нищо гръцко и там. Все повече си мисля, че проблемът е в Гугъл, ама не откривам как да им пиша директно, само някакви връзки към Faq

Форуми на Google Chrome:

https://productforums.google.com/forum/#!topicsearchin/chrome/category$3Areport-a-problem-and-get-troubleshooting-help|sort:relevance|spell:false

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.