Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте днес изведнъж ми се появи много странен проблем , клавиатурата спря да функционира както трябва и след няколко рестарта и изчакване се оправя от самосебе си поне за малко. Проблемът е следния : Не работят нито букви нито цифри единствено ентър , контрол и другите странични бутони ... Проблем също виждам и в мишката, защото като спре клавиатурата се "побърква" и мишката , като цъкна ляв бутон на "my computer" ми отваря директно прозорчето на което пише дали уиндолса е активиран .. Пробвах да ги пъхна в USB 2.0 port там е същата работа . За сега работят , но да видим докога ...

п.с в Device Manager-a нямам удивителни на никоя от категориите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш работа с калпав порт или с "умиращи" мишка, клавиатура или USB контролер. Има ли раздути кондензатори по дъното?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще погледна като имам време и ще си едитна мнението . Сега направих и един преинстал на root hub драйвърите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, enforceR написа:

Ще погледна като имам време и ще си едитна мнението . Сега направих и един преинстал на root hub драйвърите.

Ааааа! Пусни и една проверка за вредители ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.