Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си захранване за i5 3470 със gtx 970 (2x6 pin) като във бъдеще ще заменя процесора със Ryzen и може би и видео картата. Бюджета ми е до 150 лева (със доставката) като търся захранване което е да издържи бъдещи ъпгрейди. За сега съм се спрял на това: 

https://www.vario.bg/be-quiet-pure-power-10-500w-bn273 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pure Power 10 е сполучлива и качествена серия - още по-добър избор е CM вариацията, но на тази цена имат доста конкуренция. Ако искаш да си застрахован за напред при ъпгрейд към по-мощни компоненти, най-добре нещо с една силна +12V от наложен OEM. Визирам Seasonic Focus Plus Gold 550W - DC-DC, 10 години гаранция, хибриден вентилатор, изцяло модулно, недостатък са твърдите кабели. Нещо малко по-евтино - Corsair CX 550 с 5 години гаранция, DC-DC, но изпълнението не е съвсем на нивото на Seasonic, кабелите не са модулни, а перката няма хибриден режим и може да се чува повече.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.